Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Aspergersó-szindrómás vagyok,...

Aspergersó-szindrómás vagyok, de fegyvertartási engedélyt szeretnék! Lehetséges vagy a betegségem miatt felejtsem el?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Felejtsd el, a sportorvosin sosem engednek át így (hacsak nem titkolod el).
2013. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Amúgy bocsánat a félreírásért.. Az a "só" véletlenül került oda.
2013. ápr. 25. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nézz utána pontosabban, mert nem hinném, hogy kizáró ok. Az Asperger-szindrómások általában maximálisan szabálykövetők, törvénytisztelők, így egy személyiségteszt könnyen eldöntheti, hogy az állapotod alapján alkalmas vagy-e fegyvertartásra vagy sem. (Látatlanban nem lehet eldönteni, mert nincs két egyforma autista, aspergeres).
2013. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:) Akkor majd megpróbálok jobban utánajárni a dolognak. Csak hát olvastam azt is, hogy aki pszichológiai kezelés alatt áll/állt, annak nem lehet fegyvertartásija, mert hogy közveszélyes vagy miaszösz. De majd csak lesz valami.:)
2013. ápr. 25. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Az Asperger nem pszichológiai probléma, hanem egy állapot. Járj utána alaposabban, bár nem tartom kizártnak, hogy tényleg kizáró okot jelent, csak akkor nem ismerik ezt az állapotot...
2013. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!