Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyet megtehet a futár?

Ilyet megtehet a futár?

Figyelt kérdés
Inkább nem írnám le a futár céget. a lényeg, hogy tízemeletes házban lakunk, tehát 60lakás. anyukám lement a boltba, és a futár odament hozzá, hogy Ön itt lakik?! Mondta hogy igen, és a kezébe nyomott egy csomagot, hogy vegye már át a "szomszédnak" (vagy 2emelet van köztünk) csak aláírni kell. Anya felhozta a csomagot, és nézem hogy németből küldték, ilyet hogy tehet meg egy futár, hogy bárkinek odaadja? Gondoltam már hogy én is rendelek ebayről, de ha ez így megy, hát soha nem fogok rendelni..
2013. máj. 8. 01:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez azért durva mert nekem jött úgy csomagom, hogy a nagymamám volt otthon és nem vehette át, mert nem volt meghatalmazása... Akkor egy idegennek hogy adja oda??
2013. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
beszéltem a sráccal akinek a csomag érkezett, nem nagyon izgatta, úgy hogy engem sem érdekel. legalább jó tudni, hogy így végzik egyesek a dolgukat, de ha a csomagban egy 150ezres karóra tűnt volna el, lehet meggondolná máskor a futár, hogy kinek adja át :)
2013. máj. 8. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!