Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lopott a gyerekem a c&a ba...

Lopott a gyerekem a c&a ba elkapták most akkor majd rajtunk hajtják be vagy mi lesz? 14 éves

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 19:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Ha rendőrségi ügy lesz belőle, akkor a családsegítőt is be fogják vonni az ügybe. Megkérdeztétek tőle miért tette? Megbánást tanúsít?
2013. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem voltunk ott vele a haverjaival volt polokat loptak meg övet mindegyiknél volt valami besipoltak az őr megtalálta a holmit behivta őket valahova alá kellett írni azt mondja valamit és rendőr is volt kinn. Minket nem értesített senki. Ami nála volt az 20 ezer ft értékű.
2013. máj. 25. 19:22
 3/37 anonim ***** válasza:
67%

Miért érzem úgy, hogy nem szülő írta ki a kérdést?!

20.000 Ft az már szép kis összeg...

2013. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
34%

Fejenként 20 rugó? Vagy összesen? Mert 20 rugóért jó pár pólót és övet meg lehet venni, és azt egymaga nem tom hová dugná el az ember.

A helyesírásból ítélve nem hinném hogy felnőtt írta a ki a kérdést, hanem inkább te kiskamaszkám.

Pláne hogy egy felnőtt tudja hogy mik az eljárási folyamatok 10 eFT feletti lopás esetén.

2013. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
47%

Ha meglett hiánytalanul az árú akkor, nem fogják kifizettetni. Viszont ha az áruház feljelentést tesz, és ilyen összegnél megteheti, akkor eljárás fog indulni az ügyben. Az hogy szabályos volt e bármit is aláírniuk a törvényes képviselő hiányában az megint más tészta. Ebben meg kéne kérdezni egy ügyvédet.

Mindenesetre a gyerek jó alapos fej mosást megérdemelne ezért. Megbánta legalább?

2013. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Jól van na tényleg én vagyok a gyerek de most mi lesz? Ki kell fizetni szüleimnek? Az enyém volt 20 ezer bőröv 8900 pol 2db 5900x2 nem a leggagyibbakat valaszottam ezek voltak nálam a tóbbieknél is hasonló. De most mi lesz ebből volt már valaki ilyen szituba?? Szüleim ha nem gizetik ki intézetbe raknak vagy mi a büntetés mert azt nem mondtak
2013. máj. 25. 19:36
 7/37 A kérdező kommentje:

5 ünké kb 100 ropi.en kiszedtem a lopasgát

Ót a kretén fecó miatt sipoltunk mert nem szedte ki vagy nem tudta hogy több helyen is van aztan az őr nem engedett el minket. Persze julcsiék kiszóktek oedig 7 en voltunk de a lányoknak mindeig kedveznek őket nem fogta ott

2013. máj. 25. 19:39
 8/37 Sparr0w válasza:
72%
Dehogy raknak intézetbe, nem lesz semmi belőle, legrosszabb esetben kapsz valami megrovást, talán valamennyi pénzbírságot.
2013. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%
A szüleid tudják már????? Én első körben velük közölném a hírt. Ha a rendőrség is kint volt, akkor a családsegítőt is értesíteni fogják akik hivatalból fognak kimenni hozzátok. Egyáltalán mit írtál alá a boltba?
2013. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Akinek volt már ilyen az írja meg hogy zajlott légyszi köszi
2013. máj. 25. 19:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!