Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális az hogy már 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy már 35 éves vagyok és nem akarok gyereket, szinte még a gondolatát is utálom hogy egyszer gyerekem lenne? Lett volna alkalmam megházasodni de azt is lemondtam. Jó ez így?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem a függetlenséget.Jó dolog ha van valaki az ágyadban este, de én a legjobban egyedül szeretek aludni.Volt már komoly kapcsolatom is de a házasság és a gyerek csinálás előtt leléptem.

Nem tudnám elviselni, hogy egy életre valaki hozzám legyen láncolva, és tőlem függjön.van így ezzel valaki?


35 F



2013. máj. 24. 15:39
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
77%

Dettó :)

36N

2013. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
79%
szintén, pedig én mindjárt 38 leszek. de nem igazán ennyire tudatos, de tény, hogy mindig is független voltam, és arra pláne nem vágyom, hogy valakit kiszolgáljak.
2013. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
77%

Miért ne lenne normális?

Nem vagyunk egyformák.

2013. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
31%

Ki így gondolkodik, ki úgy.

Azt nem mondom, hogy ez nem normális, de hogy elüt a nagy átlagtól ez biztos.

A nők nagyon nagy része, azok is akik sok évig nem akartak gyereket, egyszer csak akarnak.

Aztán van egy jóval kisebb rész, akikre ez sose jön rá.

Te azok közül való vagy....

Kíváncsi lennék mit mondasz 20 év múlva. Képzeld magad abba a szituba, ki lesz körülötted, mint hozzátartozó...

2013. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
69%

Hajjaj, de még mennyien!

És véleményem szerint mindenkinek jobb, ha olyan pár vállal csak gyereket, ahol mindkét fél akarja is a babát.


Neked annyit tudok tanácsolni, hogy céltudatosan olyan csajokkal próbálj összejönni, akik szintén nem akarnak gyereket. Vannak bőven, és ha a saját korosztályodban válogatsz, harminc után már ezt elég határozottan el is tudják dönteni.

2013. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos egyre több ilyen van. Ne legyél rá büszke. Gyakorlatilag ezért vagyok család nélkül 28 évesen. Mikor lettek ilyenek a férfiak,én nem értem.
2013. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
75%
sokan vannak ezzel így
2013. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
38%

Sokan vannak, akik így gondolkodnak.

De mi lesz veled később? Egyedül maradsz, és senki sem nyitja rád az ajtót. Ezt is végiggondoltad?

2013. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
80%
Jobb így, mert az ilyenből csak rossz szülő válna. A mai világban már nem vetik meg, aki nem házas és gyermektelen. Nincs bebiztosítva a jövője annak sem, akinek gyereke van. Magányos marad és csak a pénzét nyúlják le. Egyik szomszédom 20 éve özvegy, nem kell a kutyának sem. Mindig egyedül lődörög.
2013. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
51%
Én is pont így érzem nőként! Fel nem bírom fogni, hogy képesek az emberek egész nap, héten, hónapban, évben egymáson lógni, és rettegni két perc egyedüllétttől is! Mindenkinek szüksége van emberi kapcsolatra (bármilyenre nem csak szexre), de a legjobb utána hazamenni és egyedül kipihenni a legkedvencebb barátot vagy családtagot is! :)
2013. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!