Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vita után azt mondja a szülő...

Vita után azt mondja a szülő hogy nem vagy a gyerekem az nagyon szánalmas nem?

Figyelt kérdés
Nem veszem magamra,csak röhögök rajta mert az ő szegénységi bizonyítványa és rúgkapálózása.De nektek még is mi a véleményetek erről ha valaki ilyet mond?
2013. ápr. 26. 22:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Nekem mondta már hogy szégyell engem az ismeretségi körében mert olyan vagyok mint egy kannibál, mondom jól teszed nem kötelező együtt menni sehova

Amúgy ezeket olyan szülők mondják akik gyávák és nem tudnak komolyabban érvelni

20/F

2013. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Miért mondta? Mit tettél?
2013. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Az én anyám mindig azt mondja hogy másnap bemegy a bizottság elé, és abortuszra jelentkezik..Ha megkérdezik hogy hány hetes akkor simán rávágja hogy 1092 hetes, vetessék el..:) De csak poénkodik amikor már nem jut jobb poén az eszébe..:)

Ha mérges, és vitázik velem akkor mindig ez a szövege (már kívülről tudom)

- Jobban jársz ha a szobádba mész, mert ha megtalálom a kis sámlit, tuti nyakon csaplak..

21/F

2013. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
3-as, jó fej anyukád lehet. Van humora. :)
2013. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

szánalmas,ahogy az is "hogy nincs olyan aki szeretne téged","hiba volt megszülni" stb,de sokkal inkább az okok a szánalmasak amikért ilyeneket mondott nekem az anyám(fél adagban kimostam a ruháimat amiket felakartam venni másnap de közölte hogy ő nem mossa ki,nem pakoltam ki a mosogatógépből mert bármilyen nagy bűn az érettségire készülök)

19L

2013. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Az, hogy ha ilyet mondana, akkor őt tényleg nem tekinteném többet a szülőmnek, akármennyire is nem gondolta komolyan. Ilyennel nem viccelődünk. Ugyanilyen durva és bántó, ha azt mondja nem szeretlek. Utálom az ilyeneket.

Nem szánalmas, hanem borzalmas. És nem mentség, ha ő is ezt tanulta...

2013. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

ma 23:31-nek


Igen, jó fej anyu.. Olyan édesen lökött, főleg amikor jönnek az új ötletei..Látnod kellett volna mit poénkodott amikor az első tetkóját csinálta, főleg hogy nem bírja a fájdalmat..Elkísértem, és a tetoválóssal együtt már szakadtunk a röhögéstől.. Egyébként SOHA nem mondott és nem mondana olyat hogy nem szeret vagy nem vagyok a gyereke. Ha ilyet mondana keményen padlót fognék azt hiszem..

2013. ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

Aki ilyet képes mondani, annak eleve nem szabadott volna gyereket vállalnia. Tény hogy nem mindenki való szülőnek.

Mégis hol van ezeknél az embereknél a feltétel nélküli szeretet? Ezek a szavak nagyon nagy mértékű primitívségre vallanak.

2013. ápr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Igen,elég szánalmas és bántó,de tényleg az ő szegénységi bizonyítványa.Tudom milyen érzés lehet.Nekem az anyám ha veszekedünk valamin,van hogy kis van hogy nagy dolgokon azt szokta mondani hogy ha tudta volna hogy ilyen gyereke lesz nem szül,vagy azt hogy ha most dönthetne nem szülne meg/nem is kellett volna megszülnie.Egyébként jó hogy nem veszed magadra,nem is kell,ezt semiképp nem érdemled meg.
2013. ápr. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha komolyan gondolta, az nagy baj, de nem ismerjük az előzményeket. Konkrétan nem tudjuk, mi volt az a vita, mi és miért verte ki nála a biztosítékot. Lehet, hogy tényleg nagyon szánalmas, de az is, hogy a helyzethez képest még visszafogott volt. Nem tudjuk azt sem, hogy milyen vérmérsékletű az anyuka. Az ő szájából milyen súlya van egy ilyen mondatnak. Ha nem veszed magadra és csak röhögsz, az arra utal, hogy tisztában vagy vele, hogy anyukád (vagy az apád) szokott túlozni, ő így fejezi ki, hogy szerinte valamit nem csináltál túl bölcsen, és ennyivel elintézhető a dolog. Persze, az is lehet, hogy mégiscsak súlyosnak érzed, hiszen rákérdeztél a gyk-n, de innen már végképp találgatásba megyünk át.
2013. ápr. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!