Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kettös Ukrán-Magyar állampolgá...

Kettös Ukrán-Magyar állampolgár vagyok már két éve, hogy felvettem a magyar állampolgárságot, és érdekelne, hogy lesz ebböl valami gond is a jövöben?

Figyelt kérdés
Nyiregyházán vettem fel az esküt az állampolgárságra,annó voltak olyanok,hogy birságot is kaptak ezért,most lehet valami baj ebböl a dologból Ukrajnában?

2013. jún. 15. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha megtudják igen.
2013. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És milyen?Nemrég ugy hallottam,hogy 1500 uah a birság erre!

De érdekelne több is ha tud valaki valamit!

2013. jún. 15. 12:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Google...


[link]


Persze az ukrán források nyilván százszor hitelesebbek lennének, azokat te tudod megkeresni.

2013. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne mondd el senkinek, határon az ukránt használd és kész. Nem fogják megtudni.
2013. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A Sógorom tegnap kapta meg az értesitést,hogy készen vannak a papirok csak fel kell vennie az esküt.Ö eléggé jártas az ilyen dolgokban és sok rendör barátja van,ö is azt tudta meg ,hogy nincs mitöl tartani,legfeljebb a pénz birság ami nem tul nagy öszeg!
2013. jún. 15. 12:55
 6/12 A kérdező kommentje:
És nagyon köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 15. 12:56
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ukrajna esetében meg lehet érteni a bizalmatlanságot, nemzetbiztonsági kockázat. Mondjuk magyar szempontból is az egy ilyen érdekszavazó hazátlan idegenszívű. Remélem a következő baloldali kormány minden ilyen slepptől elveszi ezt a jogot, akik folyton idejönnek és elszívják a levegőt a magyaroktól.
2013. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%

Na ez az. A melldöngetés helyett előbb kellett volna tájékozódni. Persze nagyon jó dolog magyarnak lenni, meg Turul szobrot állítani, országzászlót...stb, de azért illik tisztában lenni a hazán jogszabályaival. Főleg egy ilyen fontos kérdésben.

Ukrajna nem ismer el semmilyen kettős állampolgárságot, így neki te hivatalosan ukrán állampolgár vagy, nem foglalkozik a magyar papíroddal.

Viszont ne lepődj meg, ha hátrány ér belőle, mondjuk ha a határon kiderül. Mert gondolom utazni a magyar útlevéllel fogsz.

2013. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Magyar határrendésznek a magyar útlevelet, Ukránnak au ukránt add oda. Soha nem jönnek rá. Dolgoztam Schengen külső határon, ott is ezzel játszottak.
2013. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ÉRTEM KÖSZ HAVER!
2013. jún. 15. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!