Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Üdv! Minden nap (még vasárnap...

Üdv! Minden nap (még vasárnap is) a faluban idegesítő fagylaltos kocsik, mozgó boltok és u. n. "Tollas zsidók" járkálnak kifejezetten nagy hangerővel. Hogyan lehetne (ha lehet) kitiltani ezeket az autókat a településről?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezek engedéllyel járnak a faluban, amit az önkormányzat ad ki...

És áruld már el, hogy bajod van velük?

2013. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vasárnap reggel 8 óra és van amelyik már járkál -.-'
2013. júl. 1. 23:59
 3/11 anonim ***** válasza:
A tollas zsidó vasárnap üzletelhet,csak szombatra van nekik megtiltva.
2013. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi az a tollas zsidó?
2013. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
És én mit kezdjek a szomszéddal aki vasárnap vágja a ba..ott füvét, vagy a fáját akkor hasítja, esetleg láncfűrésszel esik neki, de olyan is van, aki egész nap szögel... azonkívül, hogy elküldöm őket a k...va anyjukba, mást nem tudok csinálni.
2013. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ajjaj, falut ellepte a Family Fost. :D

Miért is zavar? Mi lenne, ha a vállalkozásodat kitiltanák településekről, csak mert az nem tetszik valakinek? Nem hajnalban szoktak amúgyse hirdetni!

2013. júl. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

"Tollas zsidók"


:xD lool.

2013. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én évekig olyan helyen laktam, ahol kb. hajnali 5-től este 10-ig iszonyatos zaj volt: egy forgalomszámlálás adatai alapján napi 18.000 autó haladt el a két főúton, a háztól 50-100 méterre; egy ideig hetente háromszor hajnalban 6 körül 20-25 percig zörgött a kukásautó; az egyik üzletbe minden nap hajnali 3 körül hozták az árut, a földön húzva a ládákat; a játszótéren egész nap kiabáltak a gyerekek; a parkolóban folyamatosan ki- és beálltak az autók, ez ajtócsapkodással és időnként riasztóval járt; a házban szinte minden második nap fúrt-faragott valaki, sokszor még este 9-10 körül is; rendszeresen buliztak vagy ordibáltak egy-egy lakásban; plusz gyereksírás, kutyaugatás stb... Amikor csak tehettem, menekültem otthonról; nem is tudom, hogy bírtam ki ép ésszel.


Szerintem költözz be néhány hónapra egy budapesti nagy lakótelepre, pl. Békásmegyer, Kőbánya, Örs vezér tér, Havanna... Vagy akár csak valamelyik nagyvárosba, forgalmas főút közelébe...

Állítom, hogy egy ilyen pár hónapos "lakótelep-kúra" után nemhogy vidáman fogod énekelni vasárnap reggelenként, ha jön a fagyis, hogy "Szólj anyádnak, hozzon pénzt!"; hanem esetleg - mint régi havernak - még a nyakába is borulsz majd. :D

2013. júl. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lakótelepen éltünk és a felettünk lévő emeleten minden nagyobb névnapot megünnepeltek.Szerették a dobolásos zenét amire lehetett jókat táncolni.Elkezdték este 10-kor és egész reggelig tartott,már nem volt értelme lefeküdni reggel hatkor,hiszen a munkába kellett menni.Amint elment a rendőrség tőlük ismét rázendített a dologtalan banda. A nemzetiségek legalja a mulatós napokon szórta el amit segélyként kapott!! Ahogy az előttem szólaló mondja,elköltözésünk óta finom melódia a fülemnek a fagylaltos kocsi zenéje és az ha valaki hangos bemondón kínálja áruját,hiszen biztos vagyok abban nem fog egész éjjel és egy hónapban többször zavarni.
2013. júl. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!