Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan tudjatok, hogy az...

Honnan tudjatok, hogy az idegesítő jobbikos kérdéseket nem olyan ember teszi fel, aki le akarja járatni a pártot és az embereket?

Figyelt kérdés

Tovább megyek, honnan tudjátok, hogy sok hozzászólás nem ugyanattól az emberektől vannak, sőt olyanoktól akik csak lejáratásra használják?


Én is jobbikos vagyok, teszek fel kérdéseket vele kapcs, politikűával kapcs, közösséggel kapcs, stb, de vitázom értelmesen.

Nem minden Jobbikos agyatlan, de ugyanennyit találnánk az Mszp és a Fidesz oldaláról is simán.

Ki ne látott volna már a buszon olyan idős embert aki nekiállt hőbörögni az Orbánról ás isteníteni a Gyurcsányt és fordítva.


a pártot nem a tagok egy kis részéről kell megítélni.


2010. jan. 8. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:

nemtudjuk, de ez a demagógia része. :)

am én voltam aki az előtt leoltotta a kérdezőt, hogy lejáratja a pártját. :)

2010. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
része helyett lényege
2010. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igazad van
2010. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokan vannak akik a Jobbikra nézve provokatív kérdéseket tesznek fel, és vágó hogy nem igazán felelnek, válaszolnak! Jobbikos vagyok de minden általam feltett kérdésre válaszolok, ahogy minden normális ember!


Sokszor gyanússssssss!!

2010. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez minden kerdesre igaz lehet... Minden kerdes mogott allhat hatso szandek!
2010. jan. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen, de az ilyen kérdések elégé el vannak szaporodva. ha valóban jobbikos is írja ki őket, akkor ez max 1-2 ember lehet, kár ebből megítélni egy pártot.


nah mind1, csak kíváncsi voltam másnak is feltünt e ez.

2010. jan. 9. 11:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező


Ha nem ismernék Jobbikosokat, nem láttam volna, ahogy a választás éjszakáján fullrészegen ordibálnak a pártközpontban ( ment a tévében, ugyanis) meg nem követtem volna figyelemmel, amikor még 2 százalékon voltak, mert már akkor sem tetszettek, akkor azt mondanám, igazad van. De mivel a jobbik perpillanat egy rossz burleszkfilm gonosztevőire emlékeztet inkább, mint pártra, én elhiszem, hogy vannak olyan egyszerűbb mélymagyarok, akik így gondolkodnak. Lásd a 18 éves esszéíró elitgimnazista zsenit.

2010. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ugyanilyen embereket találsz minden pártból is ugyanennyit is. én nem mentem el gyűlésekre dorbézolni, ahogy a többség sem.


minket szóltok le, hogy miért vagyunk előítéletesek a romákkal szemben, közben meg ti néhány csoportról levontok következtetéseket minimum fél millió emberre?:)

2010. jan. 9. 16:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Figy, a Jobbik ugye több fronton húzza az embereket. vannak azok a rétegek, akiket kulturáltan szólít meg, értékelhető gondolatokkal. És persze van a nagy törzs. A buta ember ha akarjuk ha nem több, mint az okos. Így hát minden párt rájuk épít. eddig minden ugyanaz mint más pártnál. De, a Jobbik esetén a butatömeg, az egyszerre egy felháborodott, tettrekész, nagyrészt fiatalokból álló olyan ember, aki úgy gondolja az igazság a kezében, míg mások szemét hályog fedi. Szerintem tagadhatatlan, hogy ők az alapbázis. Ez pedig tökéletesen kiad egy rakás internetet használó (hisz fiatal) lánglelkű embert, aki kiéli magát a gyakorikérdéseken. szóval, szerintem nem kellenek provokátorok, sajnos a jobbik ellenkampányát maguk a hívők szervezik.
2010. jan. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!