Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek nem idegesítő, hogy...

Nektek nem idegesítő, hogy itt mindenki a külföldi munkát ajánlgatja?

Figyelt kérdés

Olyanok akik még soha nem dolgoztak kint!

Elmondom nektek, hogy a londoni, osztrák minimálbér ugyanarra elég mint itthon, SEMMIRE!!! De a tetejében még 10-ed magaddal laksz és csak szobát bérelsz, nem lakást! Ezek közvetlen személyes tapasztalatok, nem hallomás! Nekem több ismerősöm hazajött Angliából, mert hó végére félre tudtak rakni 200 Fontot úgy, hogy csak ettek, aludtak, dolgoztak. Nem költöttek semmire!


2012. okt. 2. 15:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

1: 200 font az olyan 70 rongy. Nem egy, nem két olyan embert ismerek, aki szintén csak létezik, nem él, és nem marad ennyije.

2: Nyilvánvalóan, az elején az ember nem feltétlenül tud elhelyezkedni a szakmájában, de aki kimegy külföldre dolgozni annak rendszerint ez a célja, nem a minimálbéres mosogatás.

2012. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Dehogynem. Nekem akkor is edegesítő, ha olyan ajánlgatja aki már volt. Az életem során többször hívtak már ki, sosem mentem. Ugyanakkor megértem azokat akik világot akarnak látni, vagy úgyérzik ott jobban keresnének és kimennek, de akinek csak ekörül forog a világ, annál már nagyon nagy baj van.
2012. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Ittvan például Kalergi. Ő egy megrögzözz külföldmániás. Csak azt nem értem, ha szerinte ott olyan elvetemülten jó, mért nem pakol már össze és hasít kifelé? Ha pedig kint van mért nem örül magának és a mérhetlen jólétének ahelyett hogy másokat cseszeget?
2012. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
Ittvan például Kalergi. Ő egy megrögzött külföldmániás. Csak azt nem értem, ha szerinte ott olyan elvetemülten jó, mért nem pakol már össze és hasít kifelé? Ha pedig kint van mért nem örül magának és a mérhetlen jólétének ahelyett hogy másokat cseszeget?
2012. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%
Mehetne már kifelé mindegyik, és nem is lenne kötelező magyar nyelvű oldalakra írogatni egynek sem.
2012. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
35%
A legtöbben csak menekülnek, mert szégyenlik magukat a sikertelenségük miatt. Nem kell szembenézniük az anyjukkal, apjukkal, a baráti körrel, elmennek 1000km-re és új emberek próbálnak lenni. Onnan már bármit lehet írogatni, hogy mekkora király az élet, de hülyék vagytok, hogy otthon maradtok. Jahogy albérletbe fogsz lakni életed végéig azt könyvelheted, szerencsésebb esetbe talán saját szobád is lesz. Saját lakás, kocsi, hétvégi ház? Ezeket felejtsd el azonnal. Fodrászra talán összejön hó végére, ha csak négy pihenőnapot kérsz a hónapban. Szórakozni inkább nejárj, mert csak egy keleteurópai csótány leszel az ottaniak szemében. Ha nem egy multi helyez ki, nem leszel megfizetve, ők se most jöttek le a falvédőről, hogy jólétben tartsanak, ha a nyomor fölött egy centivel is megelégszel az életszínvonallal. Az a kevés, aki meg vért izzadva valahogy megkapaszkodott a nulláról, állítom itthon is vitte volna valamire, ha ugyanazt az energiát beleöli.
2012. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%
Egyrészt a reálbérek pofátlanul alacsonyak, másrészt külföldön egyszerűen normálisak az emberek.
2012. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem idegesítő,ha van egy jó szakmád, akkor azért havonta külföldön megkereshetsz 600 ezreket is, itthon meg max 200at amiből egy csomót levonnak, bár nem midn1 h mit csinálsz kint, hogy pl mérnök vagy e vagy ahogy előttem is írták mosogató lány/fiú.
2012. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Ez akkor van, ha nincs szakmád.

Haveromék havi 2500 eurót keresnek úgy, hogy saját szobájuk van, amit áll a cég.

Szal a reggeli kifli+kakaó kombóra kell költeni meg a többi kajára, mondjuk az is igaz, h annyit dogloznak, h másra nem is nagyon van idő, de ők házra mentek gyűjteni szal nem is igazán zavarja.

Egyébként két féle út van szakma nélkül vagy ez, hogy hazajössz egy idő után, mert megunod vagy kitartó vagy és pár év alatt megtanulod a nyelvet, kiterjeszted az ismeretségi köröd és pár év múlva a pároddal már kerestek annyit, h jól megéljetek.

Szal én nem nevezném annyira hülye ötletnek a külföldi munkát!

Jah és mielőtt kérdeznéd, nem voltam kint csak látogatóban, de a haveri meg ismeretségi kör alapján én ezt tapasztaltam.

Szal ha nem jött be külföld se, meg Magyarország se akkor magadban keresd a hibát!

2012. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"...másrészt külföldön egyszerűen normálisak az emberek."


Ez egyszerűen nem igaz. Te változol meg amikor kimész. És jó dolgokat akarsz látni és normális embereket. Ez belül dől el.

2012. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!