Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » T-gyas, gyeddel kapcsolatban...

T-gyas, gyeddel kapcsolatban valaki segítene?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő,7 hónapos kismama vagyok,és a főnököm valószínűleg hamarosan elém teszi a felmondást,tudom hogy nem teheti meg,de biztos kitalál valamit ,mert jön vissza a lány a helyére ahol most én vagyok, ő is gyesen volt,mit tehetek hogy kapjak t-gyas és gyedet,is ,mert tudom hogy biztosítva kell hogy legyek szülés alatt,ha felmond,jelentkezzek be munkanélkülire?(Ami csak 3 hónapig járna-2 éves munkaviszony miatt)Vagy az egyik ismerősöm jelentsen be,amíg megszülök?Bejelentene 1 hónapra majd t-gyasra mennék és gyedre ,neki akkor már nem kellene fizetni-e semmit utánnam,ugye?Csak az 1 hónap alatt
2009. okt. 20. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el táppénzre, és már ne is menj vissza.
2009. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igy van! Táppénz és ne irj alá semmit.
2009. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De táppénz alatt nem rúghat ki?Ha megvárnám a 8 hónapos kort,akkor szülési szabira/szülés elött 4 hét/ kiírhatna a doki nem?Az alatt sem rúghat ki azt hiszem,Szerintetek?Csak én attól félek nem várja meg hogy szülési szabim ideje eljöjjön.
2009. okt. 20. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!