Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Helyszíni bírság kiskorúnak?

Helyszíni bírság kiskorúnak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, július 6.-án 5 000 ft.-ra megbüntettek lakóhelyemen kívüli településen, a papírra lámpa nélküli kerékpározás van írva. Az lenne a kérdésem, hogy ha 30 napon belül nem fizetem be, akkor mit fognak csinálni?

2013. júl. 23. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy kiskorú, majd a szülőkkel rendezik, mert gondolom nem rendelkezel jövedelemmel! Mindenképp fizesd be, mert csak több lesz!
2013. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Fiatalkorú vagy és ha részt veszel a forgalomban kell lámpa a biciklidre, olyan ez mintha én azt mondom,hogy minek a Kamazra fék, úgy megtudok állni ha nekimegyek az előttem lévőknek, nem?!

Ez alól nem mentesülhetsz, fizesd be mert 15 ezer lesz a következő csekken.

2013. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Átváltják közmunkára, vagy letöltendőre.
2013. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Legalább nappal büntettek meg a nyomorékok?
2013. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Miért nappal nem kötelező a lámpa?

Nappal mehetek lámpa nélküli autómmal? És szélvédő nélkül ha nem esik az eső?

Hülye vagy?

2013. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Hülye az te vagy te nyomorék.

De nappal a lámpa baromira fölösleges egy biciklire, csak ugye a szabályok baromi elavultak.

De majd te megmagyarázod nyomi, hogy minek kell fényes nappal lámpa. Csak azért, hogy a nyomorék rendőröknek legyen mibe belekötni.

2013. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

A Critical Mass nemes ügyét védők szerint a kerékpár alternatív közlekedési eszköz. Ennek ellenére sokan nem hajlandóak a rá vonatkozó szabályok betartására.

Minek nappal lámpa? Megmondom. Mi van ha a nagy bicajozás közepette elrepül az idő, és besötétedik? Gondolom haza tolja a gazdája... vagy otthagyja és másnap érte megy. LOL! Naná hogy nem!

Ha már közlekedési eszköz, én megkövetelném a vezetői engedélyt (természetesen kerékpárra szabva - "K"-s jogsi), no meg persze a rendszámtáblát, hogy az esetleg komoly balesetveszélyt, sőt balesetet okozó kerékpáros beazonosítható legyen.

Bááájsziku, bááájsziku! Bájsziu,bájsziku, bájsziku rész!

2013. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Annyira tudatlanok vagytok, ha valakinek nappal nincs lámpája az este se fogja felrakni -.-
2013. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Látom, azért a 26%-oson kívül mindenki más képes gondolkodni...


Bár azért azt is hozzátenném, hogy a kereskedelem is hibás ugyanis miért szabad a kresznek meg nem felelő kerékpárt értékesíteni? Miért nem kötelező a kresz előírásai szerinti felszereléssel árulni a bringát?

2013. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
rendőrférgek
2013. júl. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!