Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Helyszíni bírság kiskorúnak?

Helyszíni bírság kiskorúnak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, július 6.-án 5 000 ft.-ra megbüntettek lakóhelyemen kívüli településen, a papírra lámpa nélküli kerékpározás van írva. Az lenne a kérdésem, hogy ha 30 napon belül nem fizetem be, akkor mit fognak csinálni?

2013. júl. 23. 16:11
1 2
 11/15 tomala ***** válasza:

Érdemi válasz a kérdésre:


Fiatalkorú vagy, és mint ilyen, van büntetőjogi és szabálysértési jogi felelősséged egyaránt. Be kell fizetni.

2013. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Na mi van? Nem tetszik az igazság?

Nappal mi a fenének lámpa? Magyarázza már meg valami nagyokos!

Azon kívül, hogy a rendőr csesztessen semmi értelme.


Ha este van, akkor kell, de nappal értelmetlen.

2013. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sutyi. Ha életedben valaha kerékpároztál volna, tudnád, hogy marha könnyen bekövetkezik az, hogy percek alatt éjszakai sötétségbe borul a terület egy vihar előtt. Nem egyszer jártam már így. Vagy félúton megváltozik a program és már sötétedésre érnél haza.


De neked annyira csökkentett az IQ szinted, hogy úgysem fogod megérteni, így kár is koptatnom a billentyűzetem...


Ez a szabály ha tetszik ha nem.

2013. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi a a válaszokat. :DDD
2013. júl. 24. 22:43
 15/15 anonim ***** válasza:

ma 18:50

Figyelj sutyerák biciklizem már vagy 30 éve, de te legyél okos. suttyó.

2013. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!