Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi kell ahoz hogy ügyvéd...

Mi kell ahoz hogy ügyvéd lehessek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy jó ügyvéd lenni mert szerintem-és-mások szerint is megvan bennem az ami egy jó ügyvédnek kell. A szám :)) Ezalat azt értem hogy tudok beszélni normálisan és kitudok álni magamért másért s mindig elnyerem a magam igazát a legtöbb esetben.

Azomban még csak most megyek tizedik osztályba. És szeretném megtudni azt hogy számít az hogy milyen liceumot végzet vagy csak az egyetem számit és a továbbképzések?

És ezenkivül mi kell még?



2013. aug. 3. 02:01
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érti, el van tájolódva.
2013. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
na figyejetek anyum baratnoje ugyved es vetem a batorsagat megkerdezni es o ezt mondta nekem. tehat... s mellesleg meg azt is hozza tette h penze mindent elleet intezni s nem kell beszarni a vizsgaktol :-?? szoval okoskodjatok tovabb akkor -.-
2013. aug. 6. 00:42
 23/46 anonim ***** válasza:
Na figyelj kedves kérdező! Én már elvégeztem a jogi egyetemet úgyhogy jobban tudom, mint te. Nem kell beszarni a vizsgáktól? Na persze, nálunk van olyan vizsga ahol 80% nem megy át! Ez a kvóta! Több száz oldalt kell megtanulni, sokszor kívülről. Aki már ügyvéd annak persze könnyű, mivel csak az adott körre kell koncentrálnia. De amíg nincs meg a szakvizsgája, addig rengeteget kell tanulni. Ráadásul az ügyvéd, vagy bármilyen jogász a jogot szolgálja! Nem azért fizetnek, hogy hazudj! Egyébként látom annyira nem vagy képben, hogy nem tudod, hogy van külön védőügyvéd és polgári peres ügyvéd!
2013. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Te inkább ne legyél ügyvéd. Jézusom!
2013. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

A csaj általánosban bukott, az egyetemen alig ment az orákra, és mégis nyolcassal végzett. tehát...

S most ügyvéd.

Hogy mért?:)) Voltpénz és ismeretség.

Enit erről.

Mellesleg több választ nem kérek erre a kérdésre:-??

2013. aug. 7. 11:39
 26/46 anonim ***** válasza:
Pedig kapsz. Mi az, hogy nyolcassal? Hazánkban 5-ös a legjobb és 1-es a legrosszabb. 5-jeles, 4-jó, 3-közepes, 2-elégséges (a legszebb jegy a világon), 1-elégtelen. Ha jól sejtem, akkor te most Romániáról beszélsz, ahol 10 szám jelzi az érdemjegyeket. Nem ismerem a román jogrendszert, de gyere ide át tanulni és az első római jog szigorlaton (mert lesz belőle több ismétlés is!!!:D:D:D) megismered, hogy is van ez!
2013. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

nem. nem romaniabol beszelek. jelenleg az en szuloorszagomban vagyok.

es o nem romaniai.

eleg baj ha csak anyit tudsz hogy romaniaban osztalyoznak 1tol 10ig :|

2013. aug. 7. 13:17
 28/46 anonim ***** válasza:
Tökéletesen alkalmatlan vagy ügyvédnek kérdező, jó hogy még idejében kiderült !
2013. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Én meg elte jogon ismerem a 4 fő emberből az egyiket közelien ráadásul (közeli barátság van családjaink közt) azt még sem jövök, hogy pénzzel és kapcsolatokkal mindent el lehet intézni, ha meg nem tanulsz, csak magadat szívatod a későbbiekben, most idejöttél kérdezné, aztán kiderül, hogy te tudsz mindent a legjobban, vagy mi van itt?
2013. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

nem szabad az ilyenek a jogi pályára engedni


alkalmatlan

2013. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!