Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek? (lent)

Trauboy kérdése:

Mit tehetek? (lent)

Figyelt kérdés
A facebookon van egy olyan oldal, hogy Svindlerek Listája, és ott mocskolódnak, rágalmaznak azzal, hogy én egy csaló vagyok az apródon! Azt írták, hogy egy nőnek 7000 Ft-ért kavicsokat küldtem, meg ilyenek! Mit tehetek? Az egészből egy szó se igaz! Beperelhetem őket? Ugyan is valaki ezt meglátta, és írta apródon, hogy akár kártérítést is követelhetek még akkor is, ha igazak a vádak!

2013. aug. 7. 02:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Be battyogsz a rendőrségre, aztán feljelentést teszel.
2013. aug. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Józsi21 ***** válasza:
Rendőrségre minek?Fogadsz egy ügyvédet,és bepereled rágalmazásért,becsületsértésért jó hírnév megsértéséért.
2013. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Józsi21 ***** válasza:
Azért kell az ügyvéd mert ő pontosan meg tudja mondani(ki tudja számolni)a kártérítés összegét!
2013. aug. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"kártérítést is követelhetek még akkor is, ha igazak a vádak!"

Miért, tényleg kavicsot küldtél?


Ha igazak a vádak, akkor inkább nézz magadba és szégyeld el magad!

2013. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Üzleted hitelrontásáért indíthatsz polgári pert. Viszont valós információk megosztása, csalók leleplezése közérdek, így ezesetben elvesztenéd.
2013. aug. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Józsi21 ***** válasza:

Az a szép a magyar jogrendben hogy nem biztos a per elvesztése!

Mindenki addig ártatlan míg a bíróság ki nem mondja a bűnösségét.Addig megilleti az ártatlanság vélelme.

2013. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem küldtem kavicsot! Sajnos nincs pénzem ügyvédre :/
2013. aug. 7. 12:58
 8/8 Józsi21 ***** válasza:

Nagyobb városokban szokott lenni ingyenes jogi tanácsadás!

Nézd a helyi hirdetési újságot,abban szokták megjelentetni,hogy hol és mikor van.Elmész egy ilyenre,ott az ügyvéd megmondja érdemes-e belevágnod,és hogy milyen lehetőségeid vannak!

A pénzen ezek után is ráérsz gondolkodni!

2013. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!