Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Céges autóval baleseteztem....

Céges autóval baleseteztem. Nem én hibáztam, a másik fél elismerte a felelősségét. A biztosító azonban nem térít 100%-ban, mert 5 évnél idősebb az autó, így az egyik alkatrész árát csak 70%-ban fizeti. Kifizettetheti velem a cég a különbözetet?

Figyelt kérdés
Kb. 50 ezer forintról lenne szó, ami nekem nagy pénz. A főnökeimmel még nem tudtam beszélni arról, hogy nem fizet ki mindent a biztosító. A balesetről tudnak, azt mondták, hogy a kárral ne foglalkozzak, a lényeg, hogy én és a babám (terhes vagyok) jól vagyunk. Ha rendesek, akkor eltekinthetnek a különbözet kifizettetésétől? Átvállalhatják? És ha esetleg nekem kell kifizetnem, akkor a másik félen valahogy behajthatom?
2013. aug. 9. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk ez ilyenkor úgy működik,hogy a vétkes fél biztositója fizet szépen.

Dolgozóval csak akkor fizettetnek,ha ő a hibás.

2013. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

"Kifizettetheti velem a cég a különbözetet?"


Természetesen.

2013. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!