Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A 4 hónapos fiammal nem...

A 4 hónapos fiammal nem vásárolhatok a férjemnek cigarettát vagy dohányt?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem hülye ez a törvény? Mert amelyik gyereknek dohányzik a szülője, az nyilván otthon is látja a cigarettát. Akkor miért nem teheti be a lábát a trafikba?

2013. aug. 26. 14:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem vásárolhatsz a gyerekeddel cigarettát.
2013. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
Megtanulhattad volna már, hogy a törvények nem érted születnek. Nem vásárolhatsz! Egy beképzelt ostoba képviselő világosan megmondta az erről faggató újságírónak: a törvény úgy szó, hogy nem tartózkodhat ott 18 éven aluli. Tessék kint hagyni a kocsit. Én ezt tenném, de a kerekek alatt a képviselővel. A kocsiba pedig a gyerek alá öt tonnás párnát raknék.
2013. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Múltkor láttam, hogy a babakocsit kint hagyta a kutyát meg bevitte a nő, hatalmas volt :D
2013. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
A kocsmába sem viszed be(normális esetben),ha bekapol egy felest.
2013. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
na es mi van a terhes novel aki ugy megy be?:D eleg szegyen de van olyan is..
2013. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%
Képzeld, ha sztriptízbárban vagy pultos oda se viheted be a gyerekedet, még akkor se ha neked úgy lenne kényelmes.
2013. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem kötelező,dohányozni!Nem is szégyen lemondani. Nem kell itt okoskodni!Ez a törvény és kész!!
2013. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
De természetesen vásárolhatsz. Sőt szeszes italt is. Csak a Nemzeti Dohányboltba nem mehet be veled.
2013. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

"Nem, nem vásárolhatsz a gyerekeddel cigarettát."


Miért? Ki tiltja meg? Te? Hahhaha...

2013. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Ez nem okoskodás.

Bizony, sztriptízbárba nem viszem a gyerekem, de sem otthon, sem az utcán nem is lát sztriptízt, de dohányzó embert igen!

Csak azért fura, mert máshol láthatja a gyerek, de az üzletbe nem mehet be.

Tudom, hogy ez a törvény, és ezért vagyok kíváncsi a véleményekre.

És kocsmába is visznek be gyerekeket, sörözőben dolgoztam, láttam párat, de nem feltétlen alkoholisták, hanem csak kávéra vagy üdítőre ültek be gyerekkel. Nem kell általánosítani.

2013. aug. 26. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!