Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Iskolába vihetek pálinkát, ha...

Iskolába vihetek pálinkát, ha benne van a házirendbe, hogy alkoholt bevinni tilos, de én egészségügyi okokra használnám?

Figyelt kérdés
Torokgyulladásom van, csak nem akarok hiányozni, gyógyszert nem szedek, így marad a pálinka, csak torokfertőtlenítőt napi 5x kell használni, és 2 pont beleesik az iskolaidőbe, mert 3-ig vagyok. Belerakjam gyógyszeresüvegbe? Ha megérzik rajtam az nem baj, mert azt mondom reggel ittam. De ha megtalálják, mit kaphatok?
2013. szept. 15. 20:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%

Én minden nap beba**va megyek be dolgozni, a főnök mindennap megkérdezi, hogy ezt hogy gondolom, én pedig minden nap az orra alá dörgölöm a svédcseppes üveget.

Eddig nem volt gond belőle, szóval szerintem vigyél be egy üveg vörösbort is, mert az meg jót tesz a vérképzésnek.

Plusz egy hideg sör ebéd után a vesédet is tisztítja.

2013. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha úgy csinálod, hogy nem veszik észer, akkor jah.
2013. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%
Vigyél be nyugodtan, ha kirúgnak akkor érted nem kár, tudományokhoz nyilvánvalóan nem értesz, és nem kell több bölcsész az országba
2013. szept. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
29%

"Szia 46, azaz immáron 44%, csak így offolva egy picit: lenyűgözöl, tényleg. Minden alufóliasapis klisét teljesítesz. Eddig nem hittem, hogy létezhet igaziból ilyen ember, és nyilván van rá esély, hogy egy hatalmas troll vagy, de őszintén szólva kétlem. Te tényleg az a napkeresztény, vérvonalmániás, mindenkülföldi, mindentudomány, mindenművészet gyűlölő vagy, akinem mutatod magad. Őszintén remélem, hogy gyereked sose lesz, mert nem szeretném, hogy őt is olyan lelki nyomorékká tedd, mint aminek te tűnsz, de ezen felül kérlek, maradj még sokat ezen az oldalon szórakoztatni minket!"


Nekem van két gyermekem, én viszont azt remélem, hogy neked nem lesz soha, mert az olyan embernek aki a vegyipar remekeivel mérgezné le őket, egyáltalán nem ajánlott a gyermekvállalás.

2013. szept. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
44%
Saját tapasztalat szerint a pálinkának sokkal jobb hatása van betegség ellen, mint a gyógyszereknek. A legtöbb gyógyszernek ugyanis legfeljebb placebóhatása van, illetve függőség kialakítására jó.
2013. szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező, el kell hogy keserítselek: te is egy vegyi anyag vagy. Meg sem kell gyújtani ahhoz, hogy ezt tudjuk. Benne van az általános iskolai tankönyvekben is.


#10. Nono, azért a parasztokat nem illik sértegetni.


Tudod kérdező, a világban vannak nagy, irányadó szabályok. Sok sok évszázad tapasztalata alakította ki őket. De te ezt felül kívánod bírálni, és kérdezel. Ilyen előzmények után a határozott és egyértelmű válasz: NEM, NEM VIHETSZ ISKOLÁBA ALKOHOLT! A problémát másképpen is lehet kezelni. Némi tanulás után erre magad is rájöhetsz.

2013. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
52%

Jézusom, hogy szedtél össze 1%-ot PLUSZBAN? Szerintem ember nincs ezen a fórumon a széljobber haverjaidon kívül, akik téged még valaha felzöldeztek.


De, képzeld, ha olyan korba jutok fogom a vegyipar remekeivel mérgezni a gyermekeimet. Elvégre vegyész (is) lennék, vagy mifene. Méregkeverő, tudod.


Sőt, rosszabbat mondok: be is fogom oltatni őket.


Kérlek erről is írj ki egy kérdést! Az Egészségbe jársz? Én nem, de ha azt mondod, hogy ott még lehet kapni elméd remekeiből, esküszöm odaszokom én is!

2013. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igen, középiskolás vagyok, a helyi gimi egyik legjobb tanulója. Az ikola csak 2 osztályt tud indítani, a tervezett 3 helyett évek óta, és ott is létszámhiány van. Tehát kicsapni nem fognak. Ha meg igen, akkor úgyis fél osztályt átvarázsolnám ahova mennék, át akartam menni, a tanárok kértek, hogy ne menjek, mert az osztályátlag, meg mittudoménmi. Igen, paraszt vagyok. És az egész családom az. De az a junior kicsit cigányos, úgyhogy azt nem mondanám! És tudod, ha a paraszt nem szarik, a városi nem eszik! Én igazából pálinkáról, kis mértékben roszat nem hallottam. Persze más az alkoholizmus. Szomszéd bácsit végső stádiumú rákkal vitték kórházba, mert soha nem járt orvoshoz, vagyis nagyon ritkán. Amikor rosszul lett, már temették az orvosok. Csak miután hazaengedték, elkezdett inni, mértékkel, napi pár feles. 3 évig élt még, egészségesen. Majd a tüdejével lett valami, az vitte el. Azt hiszem valami tüdőödéma vagy ilyesmi volt. Dédim 90 évesen halt meg, 87 éves koráig maga csinálta a bort, és itta is, napi egy pohárral. 88 évesen még főzött, mosott, takarított. Aztán kitalálták, hogy bolond. (semmi baja nem volt, csak útba volt, mert az egyik lánya egy pénzéhes ku.rva) elkezdte szedni a gyógyszereket, 89 évesen kerekesszékbe került, a 90. születésnapján még magánál volt, rá 2 hétre ágyba került, erre 4 hónap múlva meghalt. És 88 évesen még semmi baja nem volt. Sokan mondják, hogy a kor, de nem, ezt a gyógyszerek tették vele. Ez biztos. Csak hiába mondtuk neki, hogy ne vegye be, csak bevette. A gyógyszerek 99%-a méreg. A mi családunkba az én ükszüleim szinte mind 90 éves kor körül haltak meg. Volt 96 éves is. És senki nem szedett gyógyszert. Úgyhogy ha én elélek 90 évig, gyógyszerek nélkül, akkor azt mondom, hogy jó életem volt. MA is ittam már egy fél felest, 1 óráig jó is, utána iszom a következőt. Még mielőtt leszóltok, nem vagyok alkoholista, és csak ilyenkor iszok, még péntekenként se bulizok meg ilyenek.
2013. szept. 16. 16:02
 19/26 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor értem meg azokat akik elhagyják az országot... Ez a legjobb tanuló az iskolájában?? Komolyan elgondolkoztam hogy elhagyjam az országot vagy megöljem magam, mert az emberi faj láthatóan egy kudarc ami nálad(és hasonlóknál) csúcsosodott ki..
2013. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Hajrá, ilyenekre pont nincs is itt szükség! De vegyél be nyugodtan egy mázsa gyógyszert, érted nem is kár! Ha úgy fogalmazok, hogy évvégi átlagom 4,8 volt, akkor mondok valamit, hogy nem 2-essel vagyok a jók között! Idén kicsit le fogok adni, nem fogok annyira stresszelni, lesz ami lesz, ez azt jelenti, hogy év végi átlagom még így is merem remélni, hogy 4,5 felett lesz. Ha nem, meg 4 felett. És útálom a gyógyszereket, az egész egészségügyet! Vérvételre is 5 évente járok. Ne szúrkáljanak engem, a vért nem bírom, vérvétel=ájulás. De az injekció meg megint egy rakat méreg! (mint pl kiderült a H1N1-elleni oltásról is...)
2013. szept. 16. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!