Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Iskolába vihetek pálinkát, ha...

Iskolába vihetek pálinkát, ha benne van a házirendbe, hogy alkoholt bevinni tilos, de én egészségügyi okokra használnám?

Figyelt kérdés
Torokgyulladásom van, csak nem akarok hiányozni, gyógyszert nem szedek, így marad a pálinka, csak torokfertőtlenítőt napi 5x kell használni, és 2 pont beleesik az iskolaidőbe, mert 3-ig vagyok. Belerakjam gyógyszeresüvegbe? Ha megérzik rajtam az nem baj, mert azt mondom reggel ittam. De ha megtalálják, mit kaphatok?
2013. szept. 15. 20:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ezt én is tapasztaltam ebben az országban, az értelmesekre itt nincs szükség
2013. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
EGO király, el ne szállj magadtól, te is az a hú de raj lehetsz, majd megnézném mi lesz belőled! Mint ezekből akik itt is húderajok, közbe akkora tuskók, mint egy ház, pótvizsgán a tanár mondja meg neki, hogy átmenjen. És feladatokat. De azért veri megát. Nyomorult vagy, szedjed a mérgeket, de ne pofázz másoknak azért, mert nem eszik meg! És tudod, Fletó megmondta, ha nem tetszik, el lehet menni! Ilyen ,,értelmesekre" mint te nincs is szükség, menj nyaljad a sok liberalista bu..i talpát, pont talpnyalónak való vagy...
2013. szept. 17. 15:51
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem vihetsz be, de beviszed és nem mutogatod, kész.
2013. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező: eddig a te kérdésed a leggyökerebb indoklás, amit az alkoholizmus igazolására hallottam... Kösz, jót röhögtem.
2013. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
21%
Nem vihetsz be! De ha beviszed akkor próbáld meg titokba tartani! A gyógyszerekre visszatérve én egy elég beteges ember vagyok (asztma, migrén, reflux) és azt vettem észre hogy asztma gyógyszeren kívül egyikre sincs szükségem (migrénnél 1 kávé vagy forró vízben fürdés) (reflux lefekszem és alszok 1-2 órát vagy kipakolom a dogokat magamból)ezt a torokgyulladásra meg próbáld meg (mamám mondta nekem bevált) napi 5-6 teáskanál méz magába! Mézes tea nem jó semmire való! Amúgy szerintem majdnem mindennel kapocsaltba igazad van!
2013. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Végül bevitted?
2014. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!