Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon mikortól lesz...

Magyarországon mikortól lesz tiltott az asszony és kisasszony jelző használata? Aláírást kell gyűjteni hogy itt is betiltsák, vagy megy az magától is?

Figyelt kérdés
Brüsszelben 2011-ben már betiltották.
2013. nov. 4. 09:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%
.. és nagyon hajtanak ezek a liberobolsik, hogy egy emberalatti, formátlan,vallástalan, hagyománytalan kényük-kedvük szerint szabadon gyúrható masszává váljon a vén Európa.
2013. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
31%

Én olyan környéken élek, ahol szinte csak libsik vannak.


Azért költöztünk ide, mert ez egy nagyon jó környék, akár a kocsit is nyitva lehet hagyni, senki nem fogja ellopni.


A környékbeliek viszont utálnak minket, meg mi is őket.

Mi vagyunk a "fasiszta" család a környéken.

Az egyik libsi anyuka a gyerekét is tiltotta tőlem, mert szerinte én "fasizálom".


A régi klasszikus liberálisokat tisztelem, de a mai liberálaisokat...Őszintén?Zsigerből....

2013. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
55%

"Én olyan környéken élek, ahol szinte csak libsik vannak.


Azért költöztünk ide, mert ez egy nagyon jó környék, akár a kocsit is nyitva lehet hagyni, senki nem fogja ellopni.


A környékbeliek viszont utálnak minket, meg mi is őket.

Mi vagyunk a "fasiszta" család a környéken. "


A környék cigányai lettetek. Kell a szép utca, a tiszta környék, a rendes emberekkel, de ti nem hazudtoljátok meg magatokat. Őszintén sajnálom a körülötted lakókat.

2013. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
9%

"A környék cigányai lettetek. Kell a szép utca, a tiszta környék, a rendes emberekkel, de ti nem hazudtoljátok meg magatokat. Őszintén sajnálom a körülötted lakókat."


Tévedsz.

Köszönünk egymásnak, de ezenkívül nem zavarjuk egymást.


Volt már pár vitánk.


Mikor nálunk vendégeskedtek, jött haza apám és nem vette észre ,hogy vendégek vannak, véletlen olyat mondott, ami a liberálisoknál kivágja a biztosítékot.

Meg amikor előjött a politika téma, és ment a vita.

Na azóta nem vagyunk jóba.


Egyébként ők sértődtek be és nem mi.


A libsi anyuka meg azért utál engem, mert a fia inkább velem ért egyet, mint vele.

Ezért inkább tiltotta tőlem, kitudja milyen agymosást tart neki most is.

2013. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
36%
ja, az anyuka (Éva leánya) nem tudja, milyen édes az tiltott gyimilcs..
2013. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
45%

Egy másik eset, amikor az egyik meg a cigány kultúra szépségeiről beszélt, halál komolyan, anyám meg képen röhögte és elmondta mi a helyzet vidéken.


Akkora én is ott voltam , látszott a libsin, hogy fortyog a dühtől mert meghallotta az igazságot.

Az igazság meghallása nekik olyan érzés, mintha higanyt fecskendeznél a bőrük alá.

2013. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
39%

Ebből a kérdésből is látszik mennyire önérzetes a magyar.


Ez miért Fontos?

Na ezért nem szeretem a magyarokat, már bocs, de tényleg még mielőtt megszólalnék jól meg kell forgatnom a számban amit kiköpök, hogy kort, egzisztenciát és és és ne sértsek vele.

Nem úgy megy ám, hogy legyen szíves kisasszonya egy kiló kenyeret kérnék.

Ez túl szép a magyarnak?

2013. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
58%

Nem teljesen értem, hogy miért kellene betiltani. Ettől most mi lesz jobb????


Ahelyett, hogy azzal foglalkoznának, ami igazán fontos, hogy pl. huszonéves nőket ne faggassanak arról, hogy mikor akarnak gyereket, legyen elég bölcsődei férőhely ha valaki vissza akar menni dolgozni, az anyákat vegyék vissza a munkahelyükre, legyen részmunkaidős állás, legyen akadálymentes a közlekedés...

Kapanyelet dugnék a s......ggébe annak a hülyének, aki ilyen baromságokkal foglalkozik, hogy asszonynak vagy kisasszonynak hívják, amíg olyan a nők helyzete Magyarországon ami most van.

2013. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Jaja, néhány blogger egymásra hivatkozott, összesen hárman le is hozták a dolgot és másnapra már őket sem érdekelte, pedig elvileg egy összeurópai szabályozásról hadováltak, ami annyira összeurópai, hogy senki sem tud róla, Brüsszel főleg nem.


De ha ez nem győz meg, mert elvégre az imperialista média agyonhallgathatja a dolgok és csak madridi sikátorokból szedték össze az infót a bloggerek, akkor összehasonlításként ajánlanám annak a médiapublicitását, hogy Hannover önkormányzata, úgy döntött, hogy az ő tulajdonában lévő éttermekben, magyaros pecsenye lesz ezentúl a cigánypecsenye. Egy hétig erről cikkezett a politikai palettához köthető összes kisebb nagyobb weboldal, pedig csak egy német város önkormányzati rendeletéről, nem állami, neadjisten EU-s jogszabályról!

2013. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Én meg vagyok elégedve a nők helyzetével, én is nő vagyok semmilyen elnyomásban nem részesülök, igaz nem is mernek elnyomni mert vannak jogaim és emiatt nem mernek, de egyébként meg vagyok elégedve Magyarországgal, nagyon is tisztelik a nőket, sőt nekem mint nőnek több dolog megengedett mint egy férfinak. Szeretek nő lenni, imádok élni, a szexet is imádom, egyszerűen boldog vagyok nőként. Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 6. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!