Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Külterületen (mezőgazdasági...

Külterületen (mezőgazdasági terület) évek óta birtokháborítást követ el a szomszéd, az önkormányzatnak nincs határkörébe megakadájozni, ez a válasz rá! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2-3éve az egyik földszomszédom 1.5-2 méterrel beszánt a földemre. Önkormányzathoz be lett adva hivatalosan papír formába a feljelentés. Majd helyszíni szemlén megállapították a birtokháborítást. 30 napja volt visszaállítani a határokat. de semmit se tett, majd erre rá 2hétre egy újabb szemlén kijelentette a önkormányzati dolgozók és én előttem, hogy semmit se fog csinálni. És erre az volt az önkormányzat válasza, hogy ők már nem tudnak mit csinálni. Létezik ilyen?!?! Nincs erre törvény? Én ha odamegyek egy földre és bevetem engem véd a törvény? Tudna valaki bővebb tájékoztatást adni?

2013. nov. 12. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
szemet szemért, te is vesd be az ő földjét.
2013. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húzz végig egy öntözőcsatornát a határvonalon.
2013. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!