Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akarom, hogy mérges...

Nem akarom, hogy mérges legyen rám a szomszéd kutya! Hogy tudnám megnyugtatni?

Figyelt kérdés

Folyton rám ugat ha a kerítés közelébe megyek, pedig az éán oldalamon vagyok! Sose próbáltam átmászni, áttörni a kerítést, nem értem miért ugat rám!

Füvet nyírni meg locsolni meg kell!

Ha a kerítés közelébe megyek 2-3 méterrel már megy az ugatás! Ráadásul oda van láncolva!

Sose bántottam, meg semmi, pedig már hónapok óta ismer!

Hogy tudnám megértetni vele, hogy nem vagyok betörő, nem jelentek rá veszélyt, ne ugasson már rám?



2013. okt. 27. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ a kutya lelki állapota milyen. Ha szegény nem olyan jó körülmények között él, esetleg bántották/bántják, akkor lehet benned is a rosszat látja. Nem tudom mennyire vagy jóban a szomszéddal, esetleg ha valami finom dolgot adnál a kutyusnak, és nyugodtan beszélnél hozzá, hátha megszeretne. Amúgy ha ez se segít akkor nincs más mód, figyelmen kívül kell hagyni az ugatást.
2013. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gondolom a kutya ki van kötve egésznap

és gondolom nem viszik sétálni se


ne csodálkozz hogy be van csavarodva és még téged is ugat

2013. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kutya nem mérges rád, a kutya unatkozik, ezért azzal "szórakozik", amivel tud: házőrzéssel. Ha erre éppen te szolgáltatsz neki okot, akkor rád fog ugatni. Kikötött kutyától ne várj normális viselkedést, mert eleve egy nem normális életet él. Ne vedd magadra, inkább próbáld meg meggyőzni a gazdáit, hogy engedjék el meg vigyék rendesen sétálni, mert arra szüksége van minden kutyának.
2013. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:( Azt hittem eltelik egy idő, és rájön, hogy én nem akarok rosszat neki, és figyelmen kívűl fog hagyni. Sokszor direkt a kerítés mellett mentem, hogy szokja, hogy nem vagyok rossz ember! De mindig rámugat, ha nem a járdán megyek, hanem a füvön a kerítéshez közel 2-3 méterre!

Akkor nem is fogom tudni megnyugtatni?

2013. okt. 27. 09:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, lehet, hogy egyszer megunja, hogy folyton rád ugat, de azért ha nem, akkor se lepődj meg.
2013. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért ugat,mert k..ra unatkozik és te vagy az egyetlen élményforrása.
2013. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dobj át neki valami marha lábszár csontot és akkor nem fog ugatni :D
2013. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 10:37

ha csontot dob neki, akkor egy idő múlva azért fog ugatni, hogy kaja már azt a csontot:))

2013. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!