Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetnek ezért?

Feljelenthetnek ezért?

Figyelt kérdés

Facebookon egy csoportban hirdetett egy személy állatot, majd ezután privát üzenetben írogattunk egymásnak. Elkérte a számomat, majd felhívott a párja. Kérdezte, hogy viszem-e az állatot, mondtam, hogy erről szó sem volt. Ezután teljesen kikelt magából, hogy ő akkor megöli, fejbe veri, kiakasztja a kerítésre, közben szidott engem is.

Ezután én egyből kiírtam abba a csoportba, hogy mi is történt, hogy segítsenek. Segítettek állatvédők, azt mondták nekik, hogy elhozhatják az állatot a hétvégén.

Viszont még aznap írtak mások a helyi jegyzőnek, hogy vizsgálják ki az állattartásukat.

Amikor el akarták volna hozni az állatot, azt mondták, hogy csak az oltás, és az összes állat oltása, illetve kártérítés után adnák oda.

Mindeközben tudtommal hazudoznak, és úgy hallottam, fel akarnak engem jelenteni.

Ilyen esetben van joguk engem feljelenteni? A telefonbeszélgetésről sajnos nincs felvételem.


2014. márc. 7. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
ügyvéd..
2014. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!