Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van esetleg olyan aki ügyvéd...

Van esetleg olyan aki ügyvéd vagy nagyon otthon van a jogi, büntetőjogi dolgokban?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni ha valaki tudna privátban. Nem nagy dolog, de rendőrökről is lenne kérdésem. Esetleg van aki tudna nekem segíteni?

Köszönöm


2014. márc. 9. 16:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Én sem a rendőröket, különösen meg azokat nem szeretem akiket be kell vinni nekik a rendőrségre.

Feljelentést tud tenni a haverod, de ne várj csodát. Ő bűnös valamiben amiért bevitték. szerintem 100 emberből 88 kitalál valamit a rendőrökre. Arról nem is beszélve, hogy 99 %-ban nagyzolnak is, így nem sok mindent hisznek el.

Nem hiszem, hogy valakit el lehet verni úgy, hogy nem látszik.

A rendőrök helyében azt mondanám, hogy igen vertük gumibottal, mert úgy viselkedett, hogy adni kellett

2014. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik ez így működi,hogy akinek van rendőr haverja az kaphat ha bűnös, ha nem. Én írtam,hogy jelen voltam nem az ismerősöm hibája ami volt.

És ezen én is csodálkoztam, hogy nem látszik de nem. Persze a fején van dudor de erre nem hiszem,hogy adnának látleletet!

Azért köszi mindenkinek.

2014. márc. 9. 18:33
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

"Én írtam,hogy jelen voltam nem az ismerősöm hibája ami volt. "

Nem a rendőrök dolga eldönteni ki a hibás vagy nem, majd a bíró.

A haverod valószínűleg megérdemelte, mert nem mindennap vernek meg valakit a rendőrök- ha egyáltalán igaz -

De így kellene minden rendőrnek csinálnia akivel baj van, nagyobb rend lenne

2014. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem az ő dolguk eldönteni, de verjenek halomra mindenkit mi!? Ha bűnös ha nem!

Okos vagy az látszik!

2014. márc. 9. 23:20
 15/16 Agent Cooper ***** válasza:
A fejen lévő dudor tökéletesen alkalmas a látlelet felvételére!
2014. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
A rendőr verjen is le mindenkit akivel baj van. Csak így lesz rend. ÉLJEN A JOBBIK!
2014. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!