Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen gyerekekkel tényleg...

Ilyen gyerekekkel tényleg semmit nem lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lány. 2 iskolából is kirúgták, mert annyit lógott. Azóta nem is jár iskolába. Azt mondta a szüleinek, hogy ha bántani merik akkor rájuk küldi a gyámügyet. Odaköltözött a pasijához akinek már gyereke is van. Múlt héten volt a csajnak abortusza... Régebben egy 56 éves faszi k*rogatta. Komolyan nem lehet az ilyen gyerekek ellen semmit se csinálni? Amúgy cigizik, nem veti meg a piát sem és drogozott is már.
2014. márc. 16. 13:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem sokkal vagyok idősebb a lánynál, de szerintem felháborító a viselkedése.
2014. márc. 16. 13:42
 2/13 anonim ***** válasza:

Intézetbe lehet tenni.


Volt az ismerettségi körömben egy ilyen lány, intézetbe került., onnan elszökött, lett egy fia, aki nem érdekli, helyette megy pénzért szolgáltatást nyújtani...

2014. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Úgy vélem nem a drogtól, italtól, és cigitől válik azzá az ember ami, hanem veleszületett defekt. Az ilyen emberrel nem lehet és nem is kell mit kezdeni, rá kell hagyni, pláne ha nem is otthon él.

Tudod normális erős családban ha egy "gyerek" mert még az, függ az anyjáéktól, és nincs keresete sem. 2 Pofon megoldja mindig a problémát, hiába mondják hogy gyereket nem verünk, sok gyerek azért borítja ki a környezetét mert másképp nem lehet már leszabályozni, nem azt mondom hogy minenért kapjon, de a felsoroltak közül a suli az egyik nagyon fontos megalapozó dolog, én is hülye voltam világ életemben sose gondolkoztam ilyeneken, de szerencsére 7-8. osztályban sikerült elintéznem hogy egy szakközépbe legalább felvegyenek, másrészt a gyerekért és az idős hapsiért is egy nagy tasli kijárna, hogy sose felejtse el miért kapta.

21F

2014. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
71%
Biztos lehetett volna de a szulei elszurtak a neveleset. Sok csaladban az a baj , hogy a gyerek diktal a szulonek.
2014. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Javítóba lehet küldeni és el is vinnék, vagy fel is lehet jelenteni prostitúcióért, drogbirtoklásért, elég sok mindenért, akkor sem kerülne rossz kezek közé.
2014. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Milyen jogon szólsz bele más életébe kérdező! Nem járt be a suliba, de nem szerzett utána az Orczyról hamis érettségit, azaz jogosan hagyta ott, a szüleitől elment tehát a szüleinek nincsen többé joguk beleszólni az életébe, miért ne lehetne abortusza, ha akarja, kit érdekel, ha 56 éves pasival van, 14 éves elmúlt és beleegyezett, tehát senem nemi erőszak, senem pedofília, menjen a saját útján, éljen boldogan.
2014. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

"fel is lehet jelenteni prostitúcióért"


1998 óta legális a prostitúció Magyarországon, makimajom!

2014. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ki szólt bele gyökér? -.-
2014. márc. 16. 14:20
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Nincs mit tenni vele, az ilyet majd megbünteti az élet. DE amikor majd drogosan megy sírni mindenkihez, h kell egy kis pénz a cuccra vagy az uzsorásának, akkor el kell hajtani melegebb éghajlatra.


Szülők fejével nehezen tudok gondolkodni, nekik ez sokkal nehezebb, hogy a lányuk ennyire elcsesződött. Sajnos az ő saruk is, valszeg nem figyeltek a gyerekre eléggé amikor kellett volna, nem adtak neki elég ingert ami lekötötte volna az igényeit. Nem figyeltek fel időben, hogy rossz környezetbe került, illetve az is lehet, hogy nem volt választásuk (pl szegények, sokat kell dolgozniuk, stb, csak szerintem akinek nincs ideje a gyerekére, az inkább ne vállaljon, mert rossz vége lesz)

2014. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

amúgy az abortuszt nem értem. 18 év alatt szülőket automatikusan értesítik és szerintem a gyámügy pont, hogy ugrana emiatt nem?


Az viszont k....va nagy gond, hogy ma már 14 éves kortól legális a szex. Arra az 56 éves csávóra ráférne egy kiadós lincselés.

2014. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!