Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek elmehetnék óvódába...

Szerintetek elmehetnék óvódába gyakornok munkára? Úgy értem, hogy nem kérnék érte semmit, csak játszanék/foglalkoznék a gyerekekkel, meg figyelném az óvónők munkáját, mert én is az szeretnék lenni. Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

Gondoltam írok nekik egy email-t,csak félek,hogy nem néznének-e rám furcsán-többek között a szülők is- ,mert ,ahol lakom van egy kis óvoda,ráadásul ez egy Waldorf ovi,ami elméletileg "szabadabb gondolkodású" is ,de ettől függetlenül nyilván nem engednek bárkit a gyerkőcök közelébe... ,de én mondanám azért ,hogy óvónéninek készülök.

Szerintetek megpróbáljam?

Köszönöm előre is! :)


2013. okt. 15. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy óvóő legyél,főiskolai végzettség kell.szakirányú,aztaz óvodapedagógusi.
2013. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elmehetsz óvodába gyakornok munkára, ha van gyakorlati papírod amit az iskola ad.

csak úgy, hogy gondolsz egyet, nem igen lehet, legalábbis őket megbüntetnék. max ha azt kéred, hogy hagy menj be és nézzél szét, hogy biztosan jó szakmát választasz-e, azt tuti lehet.

én voltam gyakorlaton oviban, a végzettségemhez kellett mennem. nem csak a gyerekekkel játszottam és nézelődtem, kihasználták, hogy ott vagyok és betettek abba a csoportba ahol épp beteg volt az óvónő, így a 2. gyakorlati napomon már egyedül voltam 30 gyerekkel :D

mondjuk az egyik az enyém, így nyilván a bizalom is más volt, ismertek már a gyerek miatt...


emailt szerintem ne írj, menj be és beszélj az óvoda vezetővel, sokkal személyesebb, legalább el tudod mondani pontosan, hogy mit és miért szeretnél

2013. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Igen ,akkor személyesen lehet,hogy tényleg jobb lenne . Még azt szeretném kérdezni,hogy akkor szerinted csak 1-2 napra mehetnék be max? Mert megmondom őszintén,hogy én több időre gondoltam ,amíg el nem kezdeném a főiskolát,mondjuk...

2013. okt. 15. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!