Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon mi számít...

Magyarországon mi számít megkülönböztető jelzésnek, amit a 218/1999 Korm. R.64/A § (1) bekezdése büntet?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy milyen színű fényhíd, villog e, esetleg hangadó készülékre is vonatkozik e.

Előre is köszönöm a választ!



2014. márc. 28. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
A kérdésedre a választ megtalálod a 6/1990-es KÖhém rendeletben.
2014. márc. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon hasznos válasz volt!
2014. márc. 29. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, hogy segíthettem! :)
2014. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igen, a fény és a hang is meg van határozva nagyon pontosan de nem a KöHéM-ben, hanem egy IRM r-ben, amelynek számát fejből nem tudom hirtelen, de kikeresem neked, ha nagyon kell, mert mikor mi tettük fel a kocsikra, itt volt kinyomtatva minden.


annyira részletekbe menően szabályozva van, hogy még a villogás percenkénti száma ill. a hangerő dB-ereje is meg van határozva. de milyen célra érdekelne? mert nem mindegy, hogy civil vagy rendvédelmi autóra kell!


addig is ha érdekel vmi, kérdezd nyugodtan, mert én már régi motoros vagyok a témában.

2014. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]

2014. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most nézem, a villogás sebessége és a hangereje az az 5/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendeletben van meghatározva. :)
2014. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ez az igen, csak azon agyalok, hogy ez így hatályos most is? csak mert vagy 15x módosították, és mintha lenne még egy későbbi verziója is, amiben külön szedték a mobil és a fixen szerelt változat köreit.
2014. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

@5

Szerintem igen, köszönöm a válaszokat :D

Zöld pacsi jár ;)

2014. márc. 31. 14:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Ketten csak összehozzuk valahogy :D
2014. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!