Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elkaptak lopásért. Kaphatok...

Elkaptak lopásért. Kaphatok erkölcsi bizonyítványt?

Figyelt kérdés
2 éve elkaptak egy áruházba amint elcsentem egy csokit. Haverokkal voltunk kicsit beittunk.Volt nálunk pénz de igy alakult.Tudom hülye voltam és már bánom is. A lényeg hogy kihivták a rendőrséget adat egyeztetésre mert az igazolványom otthon maradt.Utána kaptam egy levelet hogy 256 ft os kárt okoztam amit meg is térítettem és 5000ft ot kellett befizetnem illetékbélyeggel. Az lenne a kérdésem ez mennyire hagy nyomot az életembe? Erkölcsi bizonyítványt ha kérek ezt is feltüntetik benne? Ja és aki csak gúnyolni akarna vagy letolni hogy hogy lehet ilyet tenni.Azt kérem akkor ne is írjon. Tudom hogy nem kellett volna megtennem és nagyon hülye voltam. Megbántam... a kérdésemre a válaszokat előre is köszönöm
2009. dec. 25. 21:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szabálysértést követtél,nem bűncselekményt.Szerintem kaphatsz erkölcsi-bizonyítványt.
2009. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, kapsz erkölcsit. Ez csak szabálysértés volt, nincs semmi nyoma.
2009. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. dec. 25. 21:09
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
BŰnöző.
2009. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha így gondolod akkor neked lehet....irtam hogy az ilyen válaszokat nem kérem...te már direkt csak azért is ideirtad... gratulálok büszke lehetsz magadra.... minek olvastad el egyáltalán... bár azok vannak ilyen véleménnyel a másikról akik ugyszintén elkövették azt a hibát:D
2009. dec. 25. 21:13
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Én abszolut nem itéllek el!

Én kb 2éve , barátokkal voltam, ittunk egy kicsit és a falunkban, a kocsmát kipakoltuk :D :D

Akkor eszméletlen jó bulinak tűnt...

De aztán persze megbántam, hogy belementem ilyen hülyeségbe.

Ja és a kérdésedre válaszolva, ez semmi nyomot nem hagy az életedben. Abszolut nem olyan hatalmas bűn, az enyém nagyobb volt, de már hült helye van:D :D

2009. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ad egy, két év alatt elévül

Ad kettő, szabálysértések nem kerülnek bele az erkölcsibe.

Nem hagy semmi nyomot.

2009. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Az erkölcsid tiszta, de a feddhetetlenségi igazolásodon látszik. Ilyet nem igazán kérnek mindenhol.
2009. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
háháá, ilyet énis csináltam:D NEmtudok a kérdésre válaszolni, de tök poén:D Engem is elkaptak:(
2009. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
22%
Bűncselekménynek csak 10000 FT feletti lopás számít, és olyan ember nincs aki életében ne lopott volna már el valamit ;)
2009. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!