Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha átvertek egy telefonnal és...

Ha átvertek egy telefonnal és feljelentést tettem, mivel nem olyan állapotú telefont kaptam a cserekészülékeimért, mint amiben megállapodtunk, eladhatom a feljelentés tárgyát képező készüléket?

Figyelt kérdés
Meddig kell megtartanom? A rendőrség bekérheti, elkobozhatja? Ha pontosan ismert a csaló kiléte, mit tehet a rendőrség ez ügyben? Törött, kopott alig működő telefont kaptam (még rá is fizettem az én készülékeimre), amiit kaptam cserébe, azt állítja az eladó, hogy én törtem össze. Mindenfélét hazudott, egy szó sem volt igaz a termékleírásból.
2014. máj. 21. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ügy lezártáig nem adhatod el a telefont, mert tárgyi bizonyíték.
2014. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol tettél feljelentést?A rendőrségnek ehez semmi köze.
2014. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendőrségen természetesen.
2014. máj. 22. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd a jegyzőkönyvet,kiváncsi vagyok mit írtak bele.
2014. máj. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amíg az ügy tart, nem adhatod el, az a bizonyíték!

Ezt most komolyan, nem is értem, hogyan gondolod...

2014. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel többszörös elkövető valószínűleg és azóta is űzérkedik, természetesen nem adok ki infót, mert az a mo csok, még meglép, mielőtt elkapják.
2014. máj. 25. 21:44
 7/9 anonim válasza:
szia, engem is átbasztak.... de az a baj, hiába teszel feljelentést a pénzed nem igen kapod vissza :(
2014. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt mondták a zsaruk, ha nem egyezik meg velem, legrosszabb esetben is csak felfüggesztettet kap :S Ha kárpótol, akkor meg semmi ejnye-bejnye és űzheti tovább az ipart...
2014. jún. 2. 19:25
 9/9 anonim válasza:
hát ja :\ én se tudom mit csináljak...
2014. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!