Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kell tennem ill. milyen...

Mit kell tennem ill. milyen papirok kellenek ha munkanélkuli segélyt akarok igényelni 5 év kulfoldi (anglia) munka után?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen papírok sem kellenek. Fogod magad és visszatakarodsz oda ahol mostanáig adót fizettél és már igényelheted is!
2014. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan ezért nem lenne szabad ingyenélőket beengedni az országba.
2014. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell leszólni azt aki külföldön dolgozik, a helyében haza se jönnék.


Egyébként meg valószínűleg nem kapsz. Több papír is kell hozzá pl Rozsaszin kis könyv azt meg Angliában biztos nem adnak. Bár nem tudom pontosan, jobban jársz ha a munkaügyi központban megkérdezed.

2014. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért nem kint igényelsz munkanélküli segélyt? Nagyon sokan azt csinálják, hogy dolgoznak fél évet, aztán hazajönnek és megy a hereverő fél évig... Vagy ott Angliában szigorúbbak a törvények?


Többre mennél azzal a segéllyel, mint az itthoni szaros 50k körüli havi összeggel...

2014. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"a helyében haza se jönnék. "


Épp erre kértem én is. Az ilyeneket ostorral hajtanám vissza.

2014. máj. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező te egy vérszívó parazita vagy. Húzzàl vissza Angliába!
2014. máj. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez a vérszívó parazita így is tobb hasznára wolt már most az országnak mint ,amire te walaha is leszel!
2014. máj. 24. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!