Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van az országban olyan szervez...

Van az országban olyan szervezet, aki azzal foglalkozik, hogy állami szerveket, hivatalokat, multinacionális cégeket szívat?

Figyelt kérdés

Mivel tényleg nagyon idegesít, hogy bárhova megyek mindenhol hülyére akarnak venni, lehúzni, átvágni régóta gondolkozom ilyenen, hogy működhetne-e hobbiból, passzióból szó nélkül perelgetni, hatásosan keresztbetenni ilyen esetekben. Akár direkt kiprovokálni valamit, vagy elszenvedett sérelmeket másoktól pénzért megvenni és utána elbaszogatni a másik felet. Mindezt már pár száz forintos nagyságrendért is. Van az országban bármi olyan szervezet, egyesület, egyén, aki ilyesmivel foglalkozna?

Tulajdonképpen amolyan fogyasztóvédelem szerűség ez, csak ahogy én látom pl. az ilyen nevű hatóság és egylet azon kívül, hogy nesze semmi fogd meg jól tanácsokat osztogat érdemi lépésre képtelen.



2014. máj. 28. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
NAV,ÁNTSZ, fogyasztóvédelem, PSZÁF,
2014. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem ilyenre gondoltam. Ugyanúgy semmitérő és temérdek káros tulajdonsággal rendelkező szervezetek.
2014. máj. 28. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Transparency International magyarországi részlege?
2014. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenhol hülyére vesznek akkor benned van a hiba.
2014. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A hülyére vesznek nem egyenlő azzal, hogy hülyére akarnak venni. Fent az utóbbi van.

Írhatnám, ha téged nem akarnak, akkor sikerül is nekik, de hagyjuk, ebbe ne menjünk bele. :-)

2014. máj. 29. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!