Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zsaroló, nincs info, aki tud...

Zsaroló, nincs info, aki tud róla hallgat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eltűnt 3 bringa a lakasunkbol, a mentalisan beteg edesanyamtol kerte el ket huszezresgyujto (lehet talalgatni) akik mindig kedvesek voltak vele ezert odaadta nekik.


Nos anyuka nem hajlando kiadni a pintos cimet de annyi mar kiderult hogy egy raktarban vannak a baratainal.


En tettem feljelentest ismeretlen tettes ellen, jovo heten fogunk bemenni a baratnommel az ugy miatt mert semmi nem tortenik. Mi a fraszt lehet tenni, mert hogy en 150 ezerert nem veszek 3 uj bringat magamnak es a baratnomnek az tuti.


Aki talalgat hogy mi lehet a hatterben az offol, es jelenteni fogom. A valaszra vagyok kivancsi mit lehet tenni torvenyes uton halando emberkent, ugyved szoba se johet, foleg igy, hogy elvileg nyomozas folyik.... Nem fizetek egy ujabb szelhamosnak.


Tolvajkergetoket ajanlottak mar, hat annyit tudok mondani, hogy nem foglalkoznak minden uggyel.


2014. jún. 5. 21:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja elvileg 30 ezret kovetelnek de anyamon keresztul es ugy hogy a szerencsetlen azt sem kepes elmondani hova kene mennem a loveval.... Szerintem csak var(nak), hogy elevuljon az ugy, mert csak rajott az anyuci, hogy kicsit torvenyserto dolgot tett.


De ebben az orszagban buntetlenul meg is lehet tenni ha csak nem sertesz vele politikai szalakat...

2014. jún. 5. 21:38
 2/12 tetro ***** válasza:

Nem igazán értem azt, amit írsz, mert nagyon zagyva.

De ha zsarolnak, akkor csapda. Bejelented a rendőrségen, megbeszélsz egy találkozót, oda meg mennek veled civil ruhások. Kb ennyi.

2014. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A fraszt jonnek. Nem csinalnak ezek semmit. Tenyleg, olyan az egesz rendszer mint valami postahivatal.... Civil ruhasok kellenenek igen, de senki sem foglalkozik mar az atlag polgarok ugyeivel ilyen melysegig.
2014. jún. 5. 22:01
 4/12 tetro ***** válasza:
Az egyik barátommal konkrétan ez történt meg. Felkínálták a lopott biciklijét neki. Ő megbeszélte a találkozót, szólt a rendőröknek, a csávót meg a találkozóról elvitték bilincsben. miért ne mennének ki? meló nélkül eszközölhetnek elfogást...
2014. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Értelek, meglettek a biciklik?

Bemegyek igy siman hogy zsaroloval talalkozom adjanak mar ket rendort es akkor jonnek velem civilben? Komoly? Gondolom bizonyitanom kell a zsarolast meg a lopott bringakat nem?

2014. jún. 5. 22:12
 6/12 A kérdező kommentje:
Mostnaz nem bizonyitek h a beteg edesanyam mondta a lakasunkban, o meg alapbol nem beszel senkinek es vedi ezeket a mocskokat, mert kapott toluk valami kutyat meg mittudomen. Mindegy is, csak az ertekek legyenek mar meg.
2014. jún. 5. 22:13
 7/12 tetro ***** válasza:
egy bicikli volt és az meglett. habár szétgányolták két nap alatt... le volt festve falfestékkel pl. de igen, vele mentek.
2014. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hihetetlen. Orulok, hogy meglett. Hat megbeszeljuk a talalkozot aztan meglatjuk. De egyenlore a beteg rokon a kapcsolattarto es meg nem beszeltem kozvetlen a zsarolokkal.
2014. jún. 5. 22:20
 9/12 A kérdező kommentje:
Allitolag egy raktarban vannak es legutobb azt mondtak szerezzek kocsit es mehetek erte... Gondolom ha megvan a cim es a telefonszam a helyi hatosagokkal kell lebeszelni. Eleg kihivni oket vagy menjek be megbeszelni?
2014. jún. 5. 22:22
 10/12 tetro ***** válasza:
szerintem telefonhívásra nem mennek ki veled
2014. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!