Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem a szomszéd...

Feljelenthetem a szomszéd hülegyereket, ha folyamatosan rasszista szövegű zenét hallgat?

Figyelt kérdés

Amit a legtöbbször szokott hallgatni az az Archívum "zenekartól" a "Brutális Támadás" és "Dalol a Nyilassereg"


http://www.youtube.com/watch?v=MCgRzZ8ddp4

http://www.youtube.com/watch?v=ffHrlzBFuS8&feature=related


Gond az is, hogy a csendháborítást nem szokta elkövetni, ezért emiatt nem szólhatok, viszont a zenék szövegvilága uszít a népirtásra és rasszista! Szüleivel már beszéltem, de nem tudnak tenni semmit, mert ha nincs otthon senki, akkor egyből hallgatni kezdi ezeket a förmedvényeket. Mit lehet ez ügyben tennem?


És ez még nem minden, mert hétvégente szoktak menni airsoftozni a környező erdei terepre, és mindig náluk van gyülekező. Nem elég a katonai kinézet, folyton a zsidók kiirtásáról meg a cigányok gyilkolásáról pofáznak ezek a hülyegyerekek! De arra vigyáznak hogy ne tudja őket senki feljelentei! Mégis mit tehetek ezek ellen?!


2010. szept. 18. 19:13
1 2 3 4 5
 1/46 bumbi02 ***** válasza:
37%

nem lehet ezé feljelenteni..

örülj inkább neki hogy nem a te gyereked.. szüleinek meg szoritok hogy tudják megnevelni.. ez az az eset amikor a gyereket rendesen beetette a propaganda..

2010. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, szigetszentmiklósi vagy?
2010. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
nem, Pécsi vagyok
2010. szept. 18. 19:23
 4/46 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy jelentheted :D Azt hallgat amit akar, ennél nagyobb problémák is vannak. Hadd hallgassa, miért lenne ez rossz? Én egy Mariah Carrey-től rosszabbul lennék :D
2010. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
32%
Csak gondoltam megtippelem. Én csepeli vagyok és mi Szigetszentmiklóst "Hitlersdorf"-nak hívjuk, mert rengeteg neonáci tinédzser és fiatal felnőtt lakik ott.
2010. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
76%

Pedig az Archívumtól az Üdülőtábor kemencével című szám a legjobb(Y)


http://www.youtube.com/watch?v=VmU3DyhG5Fs&feature=related

2010. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
54%

Dehogyis jelentheted fel... Jóhogy nem már kezdődik a spiclikorszak újra, nem? Ha mélymagyarnak érzi magát, és nacionalista dolgokat hallgat, had tegye.


Az imént egy szigetszentmiklósi fiatal ismert volna magára? :DD

2010. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
32%
Felesleges feljelenteni. Előbb-utóbb úgyis kinövi. Lehet, hogy pont ő az egyik bitnáci, aki esténként ezen az oldalon élvezkedik az ostoba hitleres kérdéseivel.
2010. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
61%
ha füvet szívna, akkor feljelenthetnéd. :p
2010. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
67%
Mért mit kéne hallgatnia? Az internacionálét? Látom nagyon sok szabad időd van. Az a legnagyobb gondod hogy lehetne feljelenteni a szomszéd gyereket amiért Archívumot hallgat. Feltalálták amúgy a füldugót.
2010. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!