Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Választásoknál egyik ismerősöm...

Választásoknál egyik ismerősöm az aláírás gyűjtőknek, pénzt ajánlott, hogy ha jól csinálják akkor kapnak érte pénzt, erre feljelentették mert az egyik lánynak nem fizetett, ez jogos?

Figyelt kérdés

kb, a csaj az összes ismerősét felírta a lapra, semmit nem ellenőrzött, hogy az adott ember az adott választókörzetbe van-e vagy sem... kb 3/4 hibás volt...

ma mehet a rendőrségre az ismerősöm mert feljelentették



2014. jún. 6. 10:43
 1/7 BlackSword ***** válasza:
kicsit érthetőbben, ha lehetne...
2014. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jogos hát, ígérte, de nem fizetett. Te mit szólnál, ha téged nem fizettek volna ki?
2014. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Jogos, menjen is, és bűnhődjön meg. Főleg, ha a kormánypártnak segített csalni
2014. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát arról vitatkozni, hogy a csalás melyik momentuma jogszerű, melyik nem... - mit mondjak.

Egyébként is tudható, hogy annak a hatalomnak, amelyik természetesnek tartja a csalást, mindig igaza van. Ha nem, majd kikényszeríti.

2014. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, ha én megkapok egy feladatot, akkor azt úgy csinálom meg ahogy kell. ha azt mondják pl. kékre fessem a falat akkor kékre festem és nem lilára... ha neki meg lett mondva honnan kell aláírást gyűjteni melyik körzetekből. akkor ne írjon bele olyat ami érvénytelen.... csak hogy teljen a lap.


Amúgy meg nem volt tilos, pénz adni a gyűjtőknek...

2014. jún. 6. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Tett-e feljelentést a csaj ellen közokirathamisítás miatt? Mert az, hogy az ismerősöd saját hatáskörében eldönti, hogy a lap hamis, nem biztos, hogy meg fog állni a bíróság előtt.
2014. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát, minden át lett ellenőrizve egy kettő volt érvényes. ezt a szavazat számlálok is megállapították.


amúgy a rendőr lezárja az ügyet, mert mint írtam ő is kb. ezen az állásponton van...


te sem fizetnél a szarért...

2014. jún. 8. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!