Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vissza lehet vonni egy kereset...

Vissza lehet vonni egy keresetet, ha beadom vki ellen a Munkaügyi Bíróságon?

Figyelt kérdés
és van valami anyagi vonzata esetleg?
2014. jún. 17. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, legalábbis úgy nem, ahogyan azt az amerikai filmekben láthatjuk.


Olyat tudnak csinálni, hogy beleírják a papírokba, hogy a felek meg tudtak egyezni, vagy ilyesmi.

2014. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

oké, én a magyar rendszer szerint kérdezem.

nem kifejezetten munkaügyi perről van szó, mégis ők az illetékesek (Ket-es eljárás).


szal ilyen esetben ha én szépen megírom és beadom, amíg nem kezdik el tárgyalni, bejelenthetem, h inkább visszavonom, mert mégse akarom?

2014. júl. 8. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Vissza lehet vonni, bár formailag nem tudom pontosan hogyan. A tárgyalás szakaszában is megteheted még. Közös megegyezésel is elkerülhető a procedúra vagy van rá vmi kérelem és megszüntetik az eljárást. Azt hiszem lehet szüneteltetést is kérni, ha a megadott határidőn belül (ál. 30-60 nap) nem jelentkeznek a felek, asszem szintén megszüntetik az eljárást.
2014. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!