Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Állandó lakcím módosítása? Mi...

Állandó lakcím módosítása? Mi kell hozzá? SOS

Figyelt kérdés

A lakcímkártyámon szeretném felcserélni az állandó és a tartózkodási címem. Mi szükséges hozzá? MIt vigyek magammal?

A lakás nem az én nevemen van.


2014. jún. 24. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Tulajdoni lap mindenképp és a tulaj aláírása, de legjobb, ha ő is veled megy, ha ráér. jah, az okmányirodába kell menni. Legjobb, ha nem is itt kérdezősködsz, hanem kikutatod neten a vágyott állandó lakcímedhez közeli okámnyirodát, és ott elolvasod, hogy mi kell! Aztán gyorsan foglalsz időpontot, és spuri! Ügyfélkapun asszem lehet intézni...
2014. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár most gondolkodom, legutóbb, amikor tartózkodási címet váltottam, egy űrlapot kellett kitölteni és azt a tulajnak is alá kellett írnia. Állandó lakcímváltoztatásra is az való úgy emlékszem. Szóval először valószínű ilyen űrlapot kell kérned az okmányirodában vagy önkormányzatnál, nem tudom nálatok hogy vannak ezek...

majd azt kitöltve a tulajdoni lappal és igazolványoddal odatolod a biciklit a lehetőleg előre foglalt időpontra.

2014. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!