Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakit felteszek napiszarr...

Zsani123 kérdése:

Ha valakit felteszek napiszarra, lesz kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
igazabol mindegy kit es miert akarok feltenni, de komolyan mondom hogy megerdemli!!!..ugyhogy legyszives azokat a valaszokat tegyetek felre hogy "te csak ne tegyel fel senkit' stbstbstb..arra lennek kivancsi, hogyha bekuldenek egy kepet egy illetorol,akkor mi tortenik ha netalantan feljelent.az illeto biztos lesz benne ki tette fel, de bizonyitani nem tudja gondolom, nekem ebbol lesz károm?.vagy ha ismeretlen szemelykent jelenti,mennyire nyomoznak ez ugyben a rendorsegen?.nem tudok olyanrol aki megszivta volna mert kuldott be valakirol kepet.max olyanrol hallottam hogy leszedik ha ugyvan...
2014. aug. 10. 21:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, te valami mesevilágban élsz :D
2014. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
mentsed csak:D..szerinted naponta hany kepet kuldenek be? Hagyjuk mar:D honnan fogod tudni hogy en melyiket kuldtem be?:) hany eves vagy most komolyan?:D rozsaszin felhoket nem latsz veletlenul?.a szadra meg vigyazzal:) es kepzeld a baratom mindent tud, es rohogott egy nagyot amikor mondtam neki a napiszaros dolgot..de ne aggodj, rajtad meg nagyobbat fog rohogni.ajjhaaaa:)
2014. aug. 15. 18:14
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

"ha annyira elakartam volna mondani hogy miert teszem amit teazek, akkor mar elmondtam volna..de mivel nem mondtam el, nyilvan az azert van mert nem akarom es ennyi."


Nyilvánvalóan azért nem akarod, mert meg sem érdemli.


"attol mert elmondom, semmivel sem lenne jobb a helyzet."


Így van. Ugyan úgy felraknád attól függetlenül, hogy megérdemli-e vagy sem.


"Es nem azt kerdeztem hogy feljelent-e vagy sem."


De azt is kérdezted.


"egyszeruen csak annyit, mennyire nyomoznak ilyen ugyben ha feljelentest tesz az illeto.."


Most meg fogsz lepődni. Ugyanannyira nyomoznak utána, mint egy akármilyen feljelentésnél. Rendőrök, van olyan technikájuk, amivel képesek megtalálni téged, az internetszolgáltatón, vagy bármi máson keresztül is simán megtalálhatnak. Magyarán úgy járnak el, mint egy akármilyen más feljelentésnél. A kép nem fog elfutni a napiszarról, ott lesz a bizonyíték, az is hogy melyik gépről rakták fel. Mégis hogy járjanak el? Szépen komótosan 2 hónap alatt fánkot zabálva elkapnak, és fizettetnek veled 500 ezer forintos kártérítést. Ennyi. Semmi komoly, tehát csak még jobban tönkreteszed ezzel az életed. De legalább megéri, felraktál egy képet, amit valaki megnéz, majd 2 óra múlva elfelejti.


"es neked kene beverni a pofadat, nem nekem:)"


Én nem rakok fel másokról lejárató képeket a semmiért.


"es en maradok a mostani paromnal.."


Jó, maradjál. Örülök neki, 2 nap múlva meg már változik a dolog. Fiataloknál nem lehet tudni. Ellenben én nem azt mondtam, hanem azt, hogy biztos lesz olyan párod, aki majd megver. Ilyen rosszindulatúak csak olyanokat fognak ki, illetve csak azok bírják ki mellettük.


"de aztan a velemenyed annyira nem erdekel hogy azt el se tudod kepzelni"


Ez nem vélemény, hanem tény. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy télen majd hideg lesz, majd lehurrognának, hogy nem érdekel a véleményem. Tény hogy szemét vagy, tény hogy meg leszel sokszor verve, és tény, hogy kegyetlenül rossz lesz neked az életben ilyen hozzáállással.

2014. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
teny, hogy annyira buta vagy hogy eskuszom faj..azert a sajat dolgaomat csaj jobban tudom mint te, te hulladek:) megakarod magyarazni nekem hogy olyat kerdeztem, amit igazabol nem, es te mondod egy kommentelonek hogy vegyen be xanaxot?!..ugyan, szerintem meghagyta neked..de latom nem volt eleg.vegyel be meg 50et aztan jobban leszel!:)..sohajobban
2014. aug. 19. 20:06
 25/29 anonim ***** válasza:

"teny, hogy annyira buta vagy hogy eskuszom faj.."


Miért is vagyok buta? Minden egyes válaszomat teljesen normálisan és érthetően írtam le, még konkrétan jelöltem is idézőjellel hogy melyik mondatodra. Kérlek másold már be azt a kijelentésemet, ami miatt butának tűnök. Kérlek. Nagyon érdekelne, mert így azt hiszem, hogy fel sem fogod amit írok neked. Vedd a fáradtságot, és olvasd át őket még egyszer, talán érthetővé válnak.


"azert a sajat dolgaomat csaj jobban tudom mint te"


Figyelj, elhiszem hogy a saját dolgodat te jobban tudom, de az nem a saját dolgod, hogy valakit lejárass mert haragszol rá, és mert SZERINTED megérdemli. Fogd föl, hogy NEM te döntöd el hogy mit érdemel, nem vagy


"megakarod magyarazni nekem hogy olyat kerdeztem, amit igazabol nem"


Mikor akartam én ilyet megmagyarázni? Én csak arra válaszoltam, amit te kérdeztél, vagy írtál. Konkrétan egy-egy mondatodhoz kapcsolódóan. Mert gondolom neked is feltűnt már, hogy az átláthatóság kedvéért minden egyes mondatodra külön válaszolok. Tehát én csak olyanra válaszolhattam, amit te már leírtál.


"es te mondod egy kommentelonek hogy vegyen be xanaxot?!.."


Én nem mondtam ilyet egy kommentelőnek sem, én is láttam azt a hozzászólást, de már törölték.

2014. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Elore.sajnalom a.leendo baratnod/baratod..:Ss reszvetem!
2014. szept. 8. 20:03
 27/29 anonim ***** válasza:
46%

A tiédet is, hogy egy olyan tökagyú barátnője lesz mint te, aki bűnöz ebben a rohadt országban, és annyira gyenge jellem, hogy még beismerni sem tudja. Nem járatunk le senkit fogd föl, és magasról szarok rá, hogy te a kérdésed alatt kiírod, hogy ne próbáljunk lebeszélni. Szarok rá, hogy megcsinálod-e vagy sem, és arra is, hogy megsértődsz-e rajta mint egy 5 éves, ha véletlenül nem értünk veled egyet, vagy ha fel merünk szólalni ellened.

És nem érdekel, hogy az illető megérdemli-e vagy sem, ha valamit bűnnek tartok, akkor azt megmondom, még akkor is, ha te idegrohamot kapsz miatta. Fogd föl, hogy nem tarthatod vissza az emberekben az igazságot, vagy a véleményüket, főlek nem olyankor, amikor jogos a felháborodás, és nem érdekel, hogy neked erről mi a véleményed. Hülye kislány vagy. Sajnálom az, aki kifog egy ilyen hülyét. Ja nem, nem sajnálom, aki téged választ az meg is érdemli.

2014. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Kivagy te?! Isten?:D vagy te is ilyen jehova tanui feeling vagy?:D..en elhiszem hogy okosnak hiszed magad meg mindej, de azert egy kicsit kevesebbet fuvezz mar kerlek, mert nahyon flesselsz ember:S:D
2014. szept. 9. 17:05
 29/29 anonim ***** válasza:
65%

Kicsit kevesebbet füveznvzrshglskfageéah.....

Nem szoktam füvezni ellentétben veled, aki még 2 sort sem tud leírni 80 hibával. Annyi eszed sincs mint egy 2 hetes kutyaszarnak. Remélem lecsuknak majd, te bűnöző.

2014. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!