Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Majdnem 4 éves munkaviszony...

Majdnem 4 éves munkaviszony után mennyi munkanélkülit kapnék? Hány hónapig és a bruttóm hány százalékát? Közös megeggyezésel jönnék el.

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Te is 100 milliót .Láttam a tévében hasonlót igaz az BKV volt valami Szalainé.
2010. jan. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ha jól tudom számít az is, hogy mennyit kerestél, nem?
2010. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom a fizud 55 vagy 60 % át amiből vonják még a tb-t szja-t,hat hónapig,utána három hónap rendelkezésre álló támogatást ami 28500 ft ebből is vonnak tb-t utána ha nem vagy színes semmit.
2010. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy tudom, a fizetésed, 70-80% kapod, 3 hónapig, majd félévig a 40-50%-át.
2010. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az álláskeresőnek a munkanélkülivé válását megelőző 4 naptári negyedévben elért átlagkeresetét alapjául véve kell kiszámítani, a munkanélküli járadék összegét.


A munkanélküli járadék folyósítása két szakaszra tagolódik, az első szakaszban-folyósítási idő feléig, de legfeljebb 91 napig tart a folyósítás maximális összege, az átlagkereset napi összegének járadékalap 60 százaléka. A folyósítás második szakaszában, az összeg a minimálbér 60 százaléka.


Az alsó-felső határ az évenként emelkedő minimálbérhez igazodik, alsó határa a minimálbér 60 százaléka a felső határa a minimálbér 120%-val egyezik meg.

2010. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!