Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélküli lettem 21 éves...

Munkanélküli lettem 21 éves munkaviszony után. Lejelentkezem a munkanélküli hivatalban. Milyen ellátásra vagyok jogosult és mennyi ideig?

Figyelt kérdés
Álláskeresési segély vagy járadék?Hogy van ez most?
2011. okt. 4. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem kérdezted meg amikor bejelentkeztél? A neten minden szépen le van írva.


[link]

2011. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Megkérdeztem,ez a része világos is de az nem,hogy mi lesz ha ez idő alatt nem találok munkát??Kis falu ez és bár hajlandó vagyok utazni a környéken sincs semmi:(
2011. okt. 4. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Akkor nem kapsz csak segélyt ami nagyon nagyon minimális..


Sok sikert, kívánom, hogy találj munkát előbb-utóbb.


Üdv

Első voltam

2011. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszoló linkelt, már nem aktuális (szeptember 1-től változott a törvény)

Maximum 90 nap álláskeresési járadék jár: [link]

Áll.ker.segély már csak a nyugdíj előtt állóknak van.

Ha lejár, és nem találsz munkát, az önkormányzatnál igényelhetsz foglalkoztatást helyettesítő támogatást (szept.előtt BPJnek hívták)

Amikor bejelentkeztél a munkaügyiben, kellett volna határozatot kapnod, hogy milyen ellátást, mennyi ideig és milyen összegben kapsz. (feltéve, ha meg volt minden papírod és nem szólítottak fel hiánypótlásra)

2011. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!