Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakit füvezésen kapnak,...

Ha valakit füvezésen kapnak, de ő nem is tudott róla, hogy füves cigit szívott, milyen büntetést kaphat?

Figyelt kérdés
Például ha valakit megkínálnak de nem mondják meg neki hogy füves cigi. És aztán rendőrség pl igazoltatja, vagy egyszerűen elkapják füvezésért. Úgy tudom a vérből kimutatható a fű. Szóval ekkor mi a következmény, hogy bizonyítható be, hogy ő nem tudott róla, hogy füves cigit szív. Vagy szórakozó helyeken drogot keverhetnek italba is, amiről szintén nem tud majd az áldozat.

2014. aug. 29. 17:01
1 2
 11/11 anonim válasza:
A törvények nem ismerete nem mentesít fel annak betartása alól..De nem kell beszarni engem már vittekbe nem egyszer fű miatt amikor csak be voltam tépve nem volt nagy gáz.. kicsit megvertek be vágtak a fogdába vizelet minta meg a szokásos..viszont ha be visznek imádkozz hogy ne akkor legyenek prosztata gondjaid mert akkor jön a nővérke... nem akarod meg tudni hogy az mennyire fáj
2014. szept. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!