Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy 16 évest kiengednek egy...

Egy 16 évest kiengednek egy 18 évessel Amerikába? Mármint kiköltözni ketten.

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 12:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Amerikaba nem lehet csak ugy kikoltozni.
2014. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Los Angeles
2014. szept. 15. 13:04
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Amerikába költözni igen bonyolult dolog, rengeteg engedély kell elöre, és nem egyszerü ezeket beszerezni, gyakorlatilag majdnem lehetetlen.


Egy 18 éves elvileg oda megy, ahová akar (tehát vissza nem hozzák), de letelepedési engedélyt nem valószínü, hogy bárhol is kap.

Egy 16 éves meg ottkell, hoyg éljen, ahol a szülei (vagy az a szülö, aki a gondviselöje) akarja.

2014. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem
2014. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mivel a testvérem 18 éves vele oda fognak engedni és azt ők a jó istenből se fogják tudni hogy magyar vagyok vagy Amerikai, kirepülünk oda, megyünk koleszbe, ennyi, én ott járom tovább az iskolát. Miért kell engedély? Oda megyek ahova akarok, és szerintem 16 Évesen ott vagyok ahol akarok nem a szüleimmel....
2014. szept. 15. 14:01
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg ahogy ezt elképzeled... a bevándorlási hivatalnak próbáld majd beadni.
2014. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"ők a jó istenből se fogják tudni hogy magyar vagyok vagy Amerikai"


Amennyiben van amerikai allampolgarsagod es amerikai utleveled, akkor valoban mehetsz ELVILEG. Ha nincs, es csak magyar utleveled van, akkor nem mehetsz elvileg sem, csak akkor a rendelkezel a szukseges beutazasi engedelyekkel, vizumokkal.


[link]


Ettol fuggetlenul 16 evesen nem mehetsz oda ahova akarsz, mivel nem vagy nagykoru. Csak a szuleid beleegyezesevel mehetsz barhova is.

2014. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, a szüleimmel megbeszéltem hogy megyünk, ha ők megengedik ott a nemtom hol akkor mehetek?
2014. szept. 15. 14:30
 9/17 A kérdező kommentje:
Vagy egyik szülőm jön velem a repülővel Los Angeles-ig és mikor ott vagyunk visszarepül, bár ez nem olcsó mulatság, de a tesóm már hivatalosan is felnőttnek számít, akkor nem értem miért nem engednek ki vele
2014. szept. 15. 14:32
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha a szuleid engedik, es van vizumod is a letelepedeshez, akkor mehetsz.


van vizumod?

2014. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!