Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lesz ha én nem értek egyet...

Mi lesz ha én nem értek egyet az ingatlanadóval és nem fogom befizetni? 20 év alatt, adózás után maradó jövedelmemből, adókkal terhelt árakon megvett anyagokból, saját erőmből, véres verejtékkel építettem fel egy kis családi házat.

Figyelt kérdés

Részesedést kell annak az államnak adnom a házamból, amelyik egy szöget nem ütött be itt?

Mit is kapok én ezért a rendszeres összegért cserébe???

Minden kormány csak újabb és újabb bőröket akar lehúzni a polgárokról?!?


2010. jan. 23. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

azért csobánkán, egy 30 millión felüli értékű lakás nem lehet "egy kis családi ház"...

nyugodtan lázadj, csak utána meg ne sírd tele a kuruczinfot, hogy milyen nagyon csúnyák azok a gaz kamenisták, akik elvették még azt a icsiny házad is.

azért törvény a törvény hogy betartsuk - akkor is, ha nem tetszik- és ne te állapítsd meg, hogy melyiket akarod és melyiket nem betartani. (nekem is csípi jónéhány törvény a szemem, de van annyi eszem, hogy nem tetézem magamnak a bajt)

2010. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Persze én fogok bukni, na de ne vicceljünk már, eldöntik helyettem, hogy mostantól a fizetésem egy következő darabján nem arra költöm amire én akarom (mert ugye az ÉN fizetésem), hanem be kell fizetnem egy olyan dologra amit már sokadszor leadóztam. Azt hazudják, hogy "nem fog fájni", "kiváltja majd az építményadót", stb.

Hát itt senki nem felel a szavaiért, csak nekünk kell fizetni, ha tetszik, ha nem??? El kell tűrni, hogy a politikában mindenki azt csinál amit akar, csak a polgárnak kötelessége betartani mindent?? Hát milyen ország ez?? Nem ismerem a kurucinfot, de nem is érdekel!! És egyik párt sem, mert mind hazudik. Akárki kerül hatalomra úgysem tartja be amit ígér, csak nekem kell??? Egy kicsit erős a kontraszt emberek!

Be kell tartani, mert törvény?? MI VAN? Ez egy államilag legalizált zsarolás és kifosztás. Pár száz ember kitalálja, hogy miből legyen újabb bevétele az államnak, aztán fizess, mert ez lesz, meg az lesz!! És nem tehetsz ellene semmit? Ez egy, az állam által a polgárok ellen elkövetett büncselekmény!

Aztán aki akar és van miből az fizessen, én nem fogok.

2010. jan. 23. 17:27
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában azok sírnak ennyire, akiknek van mit félteni. Felénk csak a gazdagok sírnak, hogy jaj mi lesz most...
2010. jan. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
tudod mit, ne fizess!!(majd viseled a következményeit)csak azt nem értem,h miért írtad ki a kérdést,ha csak azt a 2-3mondatodat szajkózod,nem az ingatlanadó az első, és nem is az utolsó dolog amit lenyomnak az ember torkán,eddig se tehettünk semmit,ezután se.
2010. jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

00:49 "a gazdagok sírnak"? Szívesen végigvezetlek a mi "gazdagságunkon", hogy lásd, tévedsz!

08:22 Ezért tartunk itt, mert a nagy többség, (mint ti is) belenyugszik, hogy erőszakkal lenyomják a torkán amit nem akar! Tényleg elnézést kérek, de ez az igazság! Ilyen szolga birka nép lett a magyar. Én NEM tartozom egyik párthoz sem, de ez így nem jó és nem helyes. Nagyon bízom benne, hogy ha eljön az ideje millióan fognak ez ellen felszólalni. Amúgy meg, gyáva népnek nincs hazája!

2010. jan. 24. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!