Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Iskolában köteles vagyok...

Iskolában köteles vagyok megengedni, hogy fényképet készítsenek rólam? Digitális naplóba kellene fénykép.

Figyelt kérdés
Sajnos utálom, hogyha fényképeznek, az elmúlt években egy darab fényképet sem hagytam, hogy készítsenek rólam. Ha esetleg készül, azt pedig nem szeretném látni. Most kellene a digitális naplóba fénykép. Megtagadhatom, hogy fényképet készítsenek rólam? Ha készítenek is, azt az 1-2 percet kibírom, de nem akarom minden nap látni magam...

2014. okt. 16. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagy köteles. De gondolj bele, mindenhol kamera van már. Mindenhol felvesznek, fényképeznek. Olyan dolgok folynak a felszín alatt, hogy agyvérzést kapnál, hogy ha szisztematikusan megmutatnák neked. Szóval ez csak egy fénykép az iskolának! nyugodtan!
2014. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván köteles vagy. Ez nem kívánságműsor. Viszont nézegetned nem kell magad.
2014. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Kesőbb nagyon fogod bánni h erről az időszakról nem lesz fotód.
2014. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kamera egyáltalán nem zavar, egész nap be vagyunk kamerázva, mert a teremben is van kamera, ami működik is.
2014. okt. 16. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!