Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit követ el aki erőszakkal...

Mit követ el aki erőszakkal be akar rakni egy kocsiba miközben ellenkezek? Látható nyoma is maradt.

Figyelt kérdés
Nagyon megsértett, otthagytam, később utánamjött. Mikor megtalált egyértelműen jeleztem, hogy nem szeretnék a közelében lenni, el is futottam, mire először csak a karom szorította majd felemelt és vinni kezdett, azt mondta akkor is elvisz, ha a csomagtartóban kell. Én végig csapkodtam kapálóztam és segítségért kiabáltam. Erre hálisten oda is jöttek vagy öten és elküldték. A karomon van egy csini véraláfutás mert erősen fogott. Ha rendőrségre megyek, mire számíthatok? Nem akarom, hogy mással is ez történhessen büntetlenül.

2014. okt. 21. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
személyi szabadság korlátozására tett kísérlet ... ha nem jelented fel, akkor legközelebb is megteszi ... viszont jó lenne, ha az öt ember közül legalább kettőről tudnád, hogy ki, hogy tanúskodhassanak
2014. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Ki?

Mert ha 10 éves vagy és apukád akart hazavinni az nem ugyanaz a helyzet, mint ha felnőtt vagy és a pasid erőszakoskodott veled.

2014. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Apám volt, de 19 vagyok és nem vagyunk jóban...
2014. okt. 21. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez emberrablási kísérlet.
2014. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem emberrablás.

Hanem kényszerítés.

2014. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!