Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ilyen multik által kedvelt...

Az ilyen multik által kedvelt átverős esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Meg van hirdetve egy adott áru az újságban, majd a polcon is az az ár van feltüntetve.

Ennek ellenére a kasszánál már nem az akciós ár kerül számlázásra.

Hol lehet panaszt tenni, mert rendszeresen ez történik a Tescoban, a Pennyben vagy miért nem lehet az ilyet feljelenteni csalás bűncselekménye miatt?

Miért nem büntetik őket rommá?



2015. jan. 8. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott helyben lehet reklamálni - sőt, általában az áruház ügyfélszolgálata is foglalkozik az üggyel. Ennek ellenére valószínűbb, hogy csak a vevő nem olvasta el az apróbetűs részt.
2015. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jót vettél le, akkor ügyfélszolgálaton kifizetik a különbözötet.
2015. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hajlandó minden vásárlás után az ügyfélszolgálaton kopogtatni, büntessék meg őket, ha lopnak, csalnak.
2015. jan. 8. 17:42
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is tapasztaltam!

Ezért minden terméket leellenőrzök a pénztár előtt, a különböző helyeken rendszeresített, erre a célra elhelyezett vonalkód olvasókon!

2015. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én még egyszer nem futottam bele ilyesmibe, egy CBA-ban volt olyan hogy valami olyat is kifizettem, amit nem is vásároltam, na oda azóta nem is mentem.
2015. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
El kéne talán olvasni a hírdetést.
2015. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 BlackSword ***** válasza:
91%
Szólni kell ott a helyszínen, és nem itt kérdést kiírni... Lehet csak nem állították át a kasszát...
2015. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Észben tartod az árat és még ott a boltban azonnal megfigyeled, nem vertek-e át.Ha még ott szólsz és a számlával igazolod, akkor be szokták látni a hibát.Én is jártam így, mindíg erélyesen figyelmeztetem őket.
2015. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
TESCO a levonást a végösszegből teszi, amikor mi vettük ott akciósat, akkor a blokk alján volt, hogy -200Ft kedvezmény.
2015. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

El van olvasva az apróbetűs rész is, épp ezért tudom, h nekem van igazam, ők is elismerték.

De ez nem így működik, nyilván nektek birkáknak belefér(1,2,6 kommentelők), h az átverés után még ti szaladgáltok a pénzetekért, sőt még örültök is, h milyen rendesek, h visszaadták.

Nekem nem, arról nem is beszélve, h aki nem veszi észre az ba szhatja az ügyfélszolgálatot.

2015. jan. 8. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!