Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megzsaroltak. Mit csináljak?

Megzsaroltak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt valaki, akiben megbíztam és azt hittem, hogy a barátom.

Aztán kiderült róla, hogy egy aljas, szemétláda.


Lefeküdtem az egyik tanárommal,többször is.

Szerettem volna titokban tartani, tényleg senkinek nem mondtam el, csak neki.


Viszont, most elkezd zsarolni, hogyha nem küldök neki "különleges" képeket magamról, akkor mindenkinek elmondja, hogy mit csináltam.



2015. jan. 16. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nincs semmi bizonyítéka, nem? Szóval mond csak meg neki, hogy nem küldesz képet, ha meg terjeszteni kezdi, akkor rágalmazásért és zsarolásért is bepereled. Ha kiskorú vagy, akkor pedofiliáért is.
2015. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
küldj képet neki Kiszel Tündéről
2015. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

# 1 Ha a kérdező betöltötte a 14-et akkor nem áll fenn pedofília, ne írj butaságot.


Kérdésre válaszolva: sajnos a sztoriban te vagy a ludas.. Lefeküdni egy tanárral nagy butaság volt, elmondani valakinek meg pláne az.


Ha van rá bizonyítékod(üzenet, levél stb.) akkor feljelentheted, de akkor megint egy csomó ember meg fogja tudni hogy mi történt.


Képeket semmiképpen ne küldj.. Inkább derüljön ki, viseld el a következményeit.

2015. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vedd fel a zsarolását (tereld rá a szót emailben, Facebook-on, telefonon amit felveszl, ez a legegyszerűbb) és fordítsd meg a helyzetet. Ha nem hagyja abba, feljelented zsarolásért. Most már lesz bizonyítékod.

[link]

2015. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja és még valami: ha van bizonyíték, és mondod neki, hogy álljon le vagy feljelented, onnantól kezdve ezek a feltételek:

-Képek nem lesznek.

-Befogja a száját, ha mégis eljár, irány a rendőrség. Onnantól kezdve jár az egytől öt év börtön és büntetett előélet.


Hiába mondja hogy nem fél a börtöntől, meg adja a nagymenőt, ez csak próbálkozás lesz a részéről, hogy megússza. Valójában mindenki fél tőle, és a kicsinyes bosszú kevés ahhoz, hogy azért bevállalja. Ezért tehát szigorúan, következetesen és pontosan ragaszkodni kell a feltételekhez, nem szabad engedni.

2015. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
A szüleid biztos büszkék lennének rád, szerintem ne is titkold.
2015. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat. Ha senki nem tud róla, akkor tagadni kell és kész. Ő meg a feje tetejére is állhat, akkor sem történik semmi, max kap egy pert a nyakába a tanárodtól, rágalmazásért.


Beszéld meg a tanároddal, hogy semmi sem történt és kész.

2015. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"# 1 Ha a kérdező betöltötte a 14-et akkor nem áll fenn pedofília, ne írj butaságot."


Erotikus kép kiskorúról még mindig pedofília, a belegyezési korhatár csak az aktusra vonatkozik. Szóval inkább te ne írj butaságot, oké?

2015. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tudsz mit tenni, ha feljelent. Nem neki kell bizonyítania, hanem majd a rendőrségnek.


Ha ő tesz a rendőrségen egy bejelentést, hogy tudomása van arról, hogy feltehetően egy tanár a diákkal szexuális cselekményt végzett, akkor semmi hátrány nem érheti.


Ezt egy közérdekű bejelentésként fogják venni.

2015. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 8


Na igen, de a képeket a kérdező készíti és küldi tovább, tehát ő ugyan úgy ludas lenne benne, hiába saját magáról van szó.

2015. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!