Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megzsaroltak. Mit csináljak?

Megzsaroltak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt valaki, akiben megbíztam és azt hittem, hogy a barátom.

Aztán kiderült róla, hogy egy aljas, szemétláda.


Lefeküdtem az egyik tanárommal,többször is.

Szerettem volna titokban tartani, tényleg senkinek nem mondtam el, csak neki.


Viszont, most elkezd zsarolni, hogyha nem küldök neki "különleges" képeket magamról, akkor mindenkinek elmondja, hogy mit csináltam.



2015. jan. 16. 18:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
17%
ahelyett szegyelned magad hogy a tanaroddal kufircoltal, te meg eldicsekszel vele masnak. remelem az egesz suli rajtad fog rohogni a tanart pedig kirugjak.
2015. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez zsarolas, ragalmazas (ha elmondja, akkor is az, hogy valoban megtortent, nem szamit ebbol a szempontbol, akkor is jelentos serelmet okozo becsuletsertes), es sulyos szexualis zaklatas!!! Eszedbe ne jusson kepet kuldeni magadrol. Kepzeld mar el, hogy azokkal a kepekkel miket tudna beloled tovabb kizsarolni?? menj el most a rendorsegre es jelentsd fel, a sok erkolcsi nyomorek hozzaszoloval pedig ne foglalkozz. Kefelni egy tanarral nem buncselekmeny, ellened meg epp vki koztorvenyes buncselekmenyt kovet el, illetve amivel fenyeget az is az.
2015. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!