Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha ilyenekért törvényileg...

Ha ilyenekért törvényileg felelősségre vonhatók az emberek, akkor a Zepter-féle eladókkal szemben miért ne lehetne így eljárni?

Figyelt kérdés

Azok is az emberek hiszékenységét használják ki!

[link]



2015. jan. 21. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a Zepteresek valódi terméket árulnak, amit az emberek önszántukból vesznek meg (hiszen mondhatnának nemet is az ajánlatokra). A rontáslevétel pedig egyértelműen csalás.
2015. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehát a rontáslevételt is önszántukból kérték az emberek, ők is mondhattak volna nemet az ajánlatra, nem? Ezzel az erővel ha egy 2 ezer Ft-ot érő lábast eladok egy nyugdíjasnak 100 ezer Ft-ért, mert bemeséltem neki, hogy annyit ér, akkor én nem vagyok csaló?
2015. jan. 21. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:

A Zepternél valódi terméket árulnak ami tényleg igaz.

Annyi a csalás, hogy amit megkapsz a boltban 35-50ezer forintért, azt a Zepter 350ezerért árulja.


A másik az a módszer, ahogy behálózzák a védekezésre képtelen, idős befolyásolható nyugdíjasokat. Utána ha a hozzátartozó reklamálni mer, akkor..


"de hiszen a rábeszélés az üzletpolitika része minden kereskedelmi kapcsolatnál, a vevő önszántából látta be, hogy enélkül tényleg nem tudna tovább élni".. mondják védekezésül.


Azt meg mindenki tudja, hogy az idős embereket szeretettel teli hamis szavakkal milyen könnyű befolyásolni.


Nem az árú minőségével van a baj, hanem az árának a szintjével.

A termékek visznt szabad árasak. Ha valaki megvásárolja a 35ezres holmit kettő millióért, akkor annyi az ára és tisztességes volt az üzlet. Azt az idős vásárló önmagától soha nem fogja megtudni, hogy amit eladtak neki 350 ezer forintért, sőt még kapott 100ezer forint "ajándék utalványt hozzá, amit nem szabad veszni hagyni".

Azt levonják a mesterségesen felnyomott árból.


Akkor is 250ezer forintot kell kifizetni a 35-50ezres termékre, vagyis minimum 200ezerrel többet az 50ezer forintos készülékért, ami részlet fizetés esetén ennél többre jön ki 5 éves futamidő végére a kamataival együtt. EZ A BECSAPÁS!!!


Persze senki nem szorongatja a nyugdíjas torkát, hogy írja alá. Csak éppen lelki presszióval gyakorolnak tisztességtelen hatást egy beszámíthatóságának a határán lévő idős személyre.


Jól kitalálták ezt Zepteréknél!


Még a fogyasztóvédelemnél is vásároltak jó kapcsolatot maguknak, hogy azon keresztül ne lehessen megfogni őket.


Az idős rokonaimat már kioktattam, ne hagyják becsapni magukat a hatlmas, több száz százalékos, tisztességtelen árréssel dolgozó cégtől.


.

2015. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!