Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan érvényesül most a...

Hogyan érvényesül most a garancia? Szerintem nem így.

Figyelt kérdés
Rendeltem a napokban internetről egy New Era sapkát (Capland.hu) és ugye ezek nem csatosak, hanem méretre vannak elkészítve, és a ráírt mérettől 3 cm-el kisebb a sapi, tehát még a gyárban elrontották. Írtam nekik a problémáról, de azt mondták, hogy rendben van, küldjem nekik vissza, DE! fontos, hogy rajta legyen a vonalkódos matrica! Na én ezt amikor megkaptam ki is dobtam, felpróbáltam éreztem, hogy kicsi, de a többi fullcapemmel együtt felraktam a polcomra, télen nem hordtam, ezért jöttem rá a napokban. Egyébként 2 év garancia van mindegyik sapira a honlapjuk szerint, megvan a számla is róla.

2015. jan. 30. 16:02
 1/6 tetro ***** válasza:
Ha rossz méret az nem garanciálás probléma. 8 napod lett volna visszaküldeni.
2015. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a szavatosságba sem tartozik bele? 6 hónap szavatosság van rá.
2015. jan. 30. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, hogy ha nincs meg a vonalkód, de számla meg minden más megvan hozzá, akkor az is elég-e nekik. Ha nem, akkor így jártál sajnos.
2015. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyar ember kalapot hord.
2015. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon buta vagy, hogy ez most jutott eszedbe. Szerintem ahogy már írták a méret probléma miatt már nem is cserélik... egyébként valószínűleg a garancia papírján le van írva, hogy milyen papírok kellenek az érvényesítéséhez, ha azok nincsenek meg, akkor szivacs van.
2015. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
semmi garancia papírt nem adtak csak egy számlát amin még bélyegző/aláírás sincs. Már a második sapkám ez tőlük annál se adtak semmi egyebet.. :/
2015. jan. 30. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!