Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lefekudtem egy izraeli lannyal...

Lefekudtem egy izraeli lannyal. Lattam, h babral az ovszerrel aktus utan. Felek, h terhes lehet alattomos modon. Azota O Izraelben van valahol. Mik lehetnek a jogi kovetkezmenyei ram nezve, ha kapok egy hivast nyaron, h apa lettem?

Figyelt kérdés
Jogi termeszetu kerdes.
2015. márc. 2. 05:23
 1/9 szántóvető ***** válasza:
kötelező apasági teszt,gyerektartás fizetése 18 éven keresztül.
2015. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha Izraelben van, akkor nagyjából biztonságban vagy, hacsak nem keresel kiemelten jól, akkor nem éri meg neki szarakodnia a te gyerektartásodért, ott az aprópénz lenne.
2015. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Munkanelkulikent mennyit kerhetnek tolem ilyen esetben?
2015. márc. 3. 02:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok targytalan. Rakuldtem egy nyomozot, aki kuldott rola fenykepet. Nem terhes.
2015. ápr. 6. 02:39
 5/9 anonim válasza:

Mi az, h babrált a gumival?

Az is lehet, h csak kiitta a ge#c&det belőle. :)

2016. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne aggodj, egy zsido lany biztos nem akar egy magyartol terhes lenni, foleg nem hazassagin kivul. ennel jobban ki sem cseszhetne magaval mar ne haragudj. xd
2017. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez mar elavult kerdes de ja.

am folytassuk azzal a temat hogy hazassagot izraelben ugy hogy nem vagy zsido nem is kothettek.

2017. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mellesleg igen. a magyar keresetekbol ott ehen halnanak. Konkretan 200 000 forint alatti osszeg nem lenne relevans. Nyugati gazdasagu orszag.

Nyugati arakkal

2017. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Izraelben a jövedelmek összehasonlíthatatlanul magasabbak, mint Magyarországon. Elképzelni se tudok olyat, hogy egy izraeli lány egy munkanélküli magyar férfitól akarna gyereket. Ott egy magyar átlagfizetés kb. a minimálbér fele. Izraelben a minimálbér kb. 400ezer forintnyi sékel.
2021. febr. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!