Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beidéztek tanúnak a helyi...

Beidéztek tanúnak a helyi rendőrkapitányságra, a bűnügyi osztályról. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Beidéztek tanúnak a helyi rendőrkapitányságra.

Csak annyit írtak , hogy az interneten keresztül vásárolni kívánt,de meg nem kapott tárgyakkal kapcsolatos levelezést , tárgyakat vigyem magammal.

Vaterán , olx , jófogáson szoktam árúlgatni a használt dolgaimat( cipő , ruha ilyesmi , de nem üzletszerűen és nem nagytételbe)

Ha holnap bemegyek személyesen akkor kötelesek mondani valamit az ügyről?Vagy csak a levélbe leírt időpontra menjek be?

Eléggé tanácstalan vagyok, nem követtem el semmit!

Gondoltam arra is , hogy valaki nem kapta meg amit vett tőlem , de ez is kizárva.

Seemi olyat nem vettem , amit ne kaptam volna meg , szóval ez is kizárva.

Teljesen tanácstalan vagyok és eléggé meg vagyok ilyedve.

Egyáltalán , hogy zajlik egy ilyen kihallgatás?

Kérem , aki volt már hasonló helyzetbe ossza meg a tapasztalatait!

Előre is köszönöm!


2015. máj. 11. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bemész szépen az adott időpontra és ott elmondják miről van szó. Ha nem követtél el semmit akkor nincs félnivalód. Valószínűleg kapcsolatba kerültél egy szélhámossal. Nyugi.
2015. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha tanúnak, akkor csak láttál valamit, vagy valamelyik ismerősöd csinált valamit
2015. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De azért vigyél váltás gatyát, meg fogkefét, mert hogy egy ügyvéd ismerősömet idézzem, "láttam én már karón varjút."
2015. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem követtem el semmit , így elméletileg nincs mitől tartanom ezek szerint.

De azért akkor is idegesít a dolog elég rendesen!

2015. máj. 11. 20:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt írják, hogy "az interneten rendelt, de meg nem kapott termék" miatt, akkor nem kell aggódnod. Meg egyébként sem. Azt jelenti, hogy valaki ellen folyik egy eljárás, és te is képbe kerültél. Ez úgy szokott történni, hogy feltérképezik a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható személy számlaforgalmát, és aki azon szerepel, és nem állapítható meg egyértelműen, hogy milyen címen fizetett be vagy utalt a számlára, akkor azt kihallgatják, mert lehet, hogy további sértett. De az is lehet, hogy - mint te - szintén rendelt a személytől, de momentán ő (te) megkapta.


Szóval nyugi!! :)

2015. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Nem követtem el semmit"

Sokan így kezdték.

2015. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi Zápor!

Ment a zöld kéz!

2015. máj. 12. 13:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2015. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2015. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már sitten ül
2015. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!